Aloe Liquid Soap, Aloesowe mydło w płynie

38

Nowe

Aloe Liquid Soap, czyli Aloesowe mydło w płynie oparte na aloesie Forever, wywiera grzybobójczy oraz antybakteryjny wpływ – jest więc nie tylko pomocne przy wielu typach bakteryjnych dolegliwości ze skórą, ale także doskonale sprawdza się jako środek przeznaczony do higieny intymnej.

Więcej szczegółów

78 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tak jak w innych produktach, które stworzyła firma Forever Living Products, tak również i w Aloe Liquid Soap, czyli produkcie, którym jest Aloesowe mydło w płynie podstawowym składnikiem jest aloes Forever.


Pochodzący wprost z Natury skład czystego miąższu Aloe Vera jest po prostu stworzony do tego, aby działać jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco i niwelująco. Nic zatem dziwnego, że stanowi on znakomitą bazę wyjściową do wytworzenia mydła o niepowtarzalnych zdolnościach pielęgnacyjnych. Najkorzystniej, jeśli jest to mydło w płynie, ponieważ wówczas miąższu z aloesu Forever może być w nim jak najwięcej.


Forever Living Products posiada w ofercie takie właśnie mydło- Aloe Liquid Soap czyli Aloesowe mydło w płynie, które dostarcza skórze nieprawdopodobne wręcz korzyści, ponieważ dzięki właściwościom miąższu Aloe Vera nie narusza jej naturalnego wodno-tłuszczowego płaszcza ochronnego. Posiada nieco kwaśny, przyjazny skórze odczyn pH, co wpływa na wygładzenie powierzchni naskórka.


Aloe Liquid Soap, Aloesowe mydło w płynie dzięki temu, że zawiera aloes Forever, wywiera grzybobójczy oraz antybakteryjny wpływ – jest więc nie tylko pomocne przy wielu typach bakteryjnych dolegliwości ze skórą, ale także doskonale sprawdza się jako środek przeznaczony do higieny intymnej.


Aloesowe mydło w płynie Forever myje nie wywołując łzawienia, doskonale nadaje się więc do mycia twarzy, nawet u małych dzieci. Znajduje się w bardzo poręcznym pojemniku wyposażonym w dozownik, dzięki czemu bakteria nie przedostają się z zewnątrz. Dzięki właściwościom naturalnego miąższu Aloe Vera, mydło jest doskonałe do higieny całego ciała. Podczas mycia nawilża, koi podrażnienia jak również wygładza naskórek.


Aloesowe mydło w płynie Forever:
• łagodnie oczyszcza naskórek z jakichkolwiek zanieczyszczeń
• Nawilża oraz wygładza powierzchnię skóry
• ma przyjazny dla skóry, lekko kwaśny odczyn pH
• podczas mycia nie wywołuje łez
• łagodzi jakiekolwiek podrażnienia skóry
• znakomity środek który doskonale się sprawdza również do higieny intymnej

Opinie

Oceń 
Margerita 2016-08-31

do higieny intymnej

Ja srosuje Aloesowe mydło w płynie Forever do higieny intymnej. Jest wspaniałe. Nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej. Doskonałe!
Polecam

Oceń 
Czarna 2015-10-09

nie podrażnia i nie wysusza

Jak dla mnie ogromną zaletą Aloesowego mydła w płynie jest fakt, że nie powoduje wysuszenia, ani podrażnienia skóry. Mam mieszaną cerę a to mydełko Forever rewelacyjnie ją oczyszcza.

Oceń 
Anna Maria 2015-09-30

Włąściwości aloesu Forever

Dzięki naturalnym właściwościom aloesu Forever, Aloesowe mydło w płynie jest wspaniałe do higieny całego ciała. Myjąc koi podrażnienia, nawilża skórę i wygładza ją jednocześnie.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Warto polecić t mydło Forever

Oceń 
Hana 2015-09-07

Na super cerę

Po umyciu twarzy Aloe liquid soap wklepuję w buzię krem aloesowo-propolisowy również z tej samej firmy. Moja cera jeszcze nigdy nie wyglądała tak super. Polecam!

Polecam.

Oceń 
Anna Wdowiak 2015-09-03

Wspaniale zmywa makijaż

Ja stosuję Aloe liquid soap do mycia twarzy, tak rano, jak też wieczorem do usunięcia make-upu. Usuwam z jego pomocą cienie z powiek, a nawet tusz do rzęs i nic, żadnego zaczerwienia oczu.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloe Liquid Soap, Aloesowe mydło w płynie

Aloe Liquid Soap, Aloesowe mydło w płynie

Aloe Liquid Soap, czyli Aloesowe mydło w płynie oparte na aloesie Forever, wywiera grzybobójczy oraz antybakteryjny wpływ – jest więc nie tylko pomocne przy wielu typach bakteryjnych dolegliwości ze skórą, ale także doskonale sprawdza się jako środek przeznaczony do higieny intymnej.

Napisz opinię