Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

67

Nowe

Dezodorant Aloe Ever-Shield stworzony z miąższu aloe vera przez Forever Living Products daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości i to bez soli aluminium.

Więcej szczegółów

34 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki silnym właściwościom bakteriostatycznym czysty miąższ aloesowy, często wykorzystuje się jako podstawowy składnik środków kosmetycznych przeznaczonych do codziennej higieny osobistej. Komponenty Aloe Vera wpływają regulująco na mikroflorę skóry. Forever Living Products wykorzystał cudowne właściwości miąższu aloesowego i stworzył wspaniały produkt- dezodorant Aloe Ever- Shield.


Ma on postać sztyftu, w którym miąższ aloesowy osadzono na stałym nośniku. Sam pot wydzielany przez człowieka jest bezwonny. Nieprzyjemny zapach powstaje dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących naszą skórę. Miąższ aloesowy w naturalny sposób reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu gromadzeniu się bakterii w miejscach, w których występuje najwięcej gruczołów.


Dezodorant Ever-Shield doskonale spełnia swoją rolę, gdyż zatrzymując się na powierzchni skóry przedłuża jej kontakt ze składnikami aloe vera, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego. Jego ogromnym atutem jest fakt, że nie powoduje podrażnień, a także nie plami ubrań. Ma bardzo delikatny przyjemny zapach, harmonizujący z naturalną wonią czystej skóry. Działanie dezodorantu Aloe Ever-Shield jest wyjątkowo długie i skuteczne.


Aloesowy dezodorant Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako dezodorant nie hamuje zatem naturalnego wydzielania potu, ponieważ nie zawiera soli aluminium ani żadnych innych chemikaliów antyperspiracyjnych. Działając na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega jedynie powstawaniu krępujących zapachów.


Dezodorant Aloe Ever-Shield:

  • daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości;
  • nie zawiera soli aluminium, ani żadnych innych chemicznych substancji antyperspiracyjnych;
  • łagodzi podrażnienia, a także zapobiega infekcjom np. po depilacji;
  • w przeciwieństwie do antyperspirantów nie plami odzieży;
  • posiada niezwykle przyjemny, subtelny zapach.


GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany Miąższ Aloe vera 4,4%), woda dejo-nizowana, nośnik półstały, aromat.


Opakowanie: 92 g

produkty aloe vera Forever

Opinie

Napisz opinię

Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

Dezodorant Aloe Ever-Shield stworzony z miąższu aloe vera przez Forever Living Products daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości i to bez soli aluminium.

Napisz opinię