FAB X Forever Active Boost Zobacz większe

FAB X Forever Active Boost

440

Nowe

Firma Forever Living Products stworzyła napój FAB X Forever Active Boost, aby pomóc ci być w zgodzie z celami w dziedzinie kondycji i zdrowia.

Więcej szczegółów

201 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najnowszy napój Forever Living Products - FAB X Forever Active Boost zapewnia witaminy i przepyszny smak pozbawiony cukru, kalorii oraz węglowodanów.


Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie masz więcej czasu na realizowanie marzeń? Twój czas jest najcenniejszym dostępnym ci zasobem, zaś wysoki poziom energii przez cały dzień może ci pomóc osiągnąć to, czego pragniesz.


Firma Forever Living Products stworzyła FAB X, aby pomóc ci być w zgodzie z celami w dziedzinie kondycji i zdrowia, a równocześnie abyś mógł nadal rozkoszować się doskonałym smakiem i korzyściami, do których przyzwyczaiłeś się z Forever Living Products.


Natychmiastowy, szybki zastrzyk energii niejednokrotnie jest nieodzowny, zaś długofalowe zachowanie energii bez najczęściej następującego po nim raptownego opadnięcia z sił, pomoże ci sprostać wszystkim zajęciom, bez narażania na szwank kondycji.


Brak kalorii, cukru oraz węglowodanów sprawia, że FAB X Forever Active Boost jest doskonałym poręcznym napojem, zawsze wtedy gdy potrzebujesz czegoś, co doda ci energii i odświeży cię.


Guarana, będąca naturalnym składnikiem, przyczynia się do następujących niemal natychmiast rezultatów energetyzujących, które daje FAB X, natomiast źródło długofalowej energii zapewnia mieszanka złożona z ekstraktu z żeń-szenia i witamin.


Koncentracja, wytrzymałość, witaminy i energia, których źródłem jest FAB X dodadzą ci sił i pomogą zwiększyć efektywność.


Każdemu raz na jakiś czas potrzeba dodatkowego zastrzyku energii, a FAB X Forever Active Boost to zdrowa alternatywa, której możesz zaufać.• Bez kalorii, węglowodanów i cukrów
• Szybki zastrzyk energii, bez nagłego opadnięcia z sił


Opakowanie: 12 sztuk

Opinie

Napisz opinię

FAB X Forever Active Boost

FAB X Forever Active Boost

Firma Forever Living Products stworzyła napój FAB X Forever Active Boost, aby pomóc ci być w zgodzie z celami w dziedzinie kondycji i zdrowia.

Napisz opinię