Forever Aloe Vera Gel Zobacz większe

Forever Aloe Vera Gel

15

Nowe

Forever Aloe Vera Gel zawiera miąższ aloe vera, który pomaga utrzymać siły witalne, dobre zdrowie, jak i młody wygląd, a także korzystnie wpływa na właściwą pracę układu trawiennego, dodaje energii oraz zachowuje skórę w dobrej kondycji.

Więcej szczegółów

111 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Aloe Vera Gel jako pierwszy w swojej kategorii uzyskał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu
Pomyśl, że rozcinasz liść aloesu i spożywasz miąższ aloe vera wprost z jego wnętrza. Forever Aloe Vera Gel firmy Forever Living Products jest na tyle bliski tego obrazu, na ile to tylko możliwe.

Liść tej nadzwyczajnej rośliny jaką jest aloe vera, używany jest od tysiącleci ze względu na jego drogocenne właściwości. Forever Aloe Vera Gel udostępniono milionom ludzi na kuli ziemskiej w czystej postaci, za sprawą opatentowanej przez firmę Forever Living Products metodzie stabilizacji miąższu aloe vera.

Litrowe opakowanie Forever Aloe Vera Gel zawiera miąższ aloesowy Forever pozyskiwany z dojrzałych liści roślin aloesu, które mają od 3 do 5 lat. Gwarantuje to wysoką jakość produktu i zachowanie biologicznych własciwości.
Systematyczne spożywanie miąższu aloe vera pomaga utrzymać na długie lata zarówno siły witalne, dobre zdrowie, jak i młody wygląd, gdyż aloe vera korzystnie wpływa na właściwą pracę układu trawiennego, dodaje energii, zachowuje skórę w dobrej kondycji. Słynie ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Miąższ aloesowy wspiera również właściwe funkcjonowanie systemu immunologicznego organizmu.

  • Zawiera miąższ aloe vera o fizjolgicznym działaniu
  • Miąższ aloe vera Forever otrzymany jest z liści aloesu, z którego dokładnie usunięto zewnętrzną skórkę
  • Jest pierwszym produktem, który w swojej kategorii zyskał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu

OPAKOWANIE
1 litr

ZALECANE SPOŻYCIE
Dorośli 5 ml (1 łyżeczka) dziennie, rozcieńczyć w szklace wody (200 ml)
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zawartość miąższu z liści aloe vera
w jednej porcji napoju 5 ml - 4,80g

Składniki:
Stabilizowany miąższ z aloe vera (Aloe barbadensis), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje konserwujące (benzoesan sodu i sorbinian potasu), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancja słodząca (sorbitol).

Kobiety będące w ciąży i karmiące oraz osoby uczulone na składniki preparatu przed zastosowaniem powinny się skonsultować z lekarzem. Osoby z chorobami wątroby, jelit i woreczka żółciowego przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować sie z lekarzem.


Opinie

Napisz opinię

Forever Aloe Vera Gel

Forever Aloe Vera Gel

Forever Aloe Vera Gel zawiera miąższ aloe vera, który pomaga utrzymać siły witalne, dobre zdrowie, jak i młody wygląd, a także korzystnie wpływa na właściwą pracę układu trawiennego, dodaje energii oraz zachowuje skórę w dobrej kondycji.

Napisz opinię