Aloesowe Mydło W Płynie, Aloe Liquid Soap

Higiena na Codzień

  • Aloesowe Mydło W Płynie, Aloe Liquid Soap
    Aloesowe Mydło W Płynie, Aloe Liquid Soap
Cena:62.98

Naturalny skład czystego miąższu z aloesu jest po prostu stworzony do tego, aby działać jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco, a także kojąco. Nic dziwnego więc, że stanowi on znakomitą bazę wyjściową do produkcji mydła o wybitnych zdolnościach pielęgnacyjnych. Optymalnie, jeśli jest to mydło w płynie, gdyż wtedy miąższu aloesowego może występować w nim jak najwięcej.


Forever ma w ofercie takie właśnie mydło, przynoszące skórze nieocenione wręcz korzyści, gdyż dzięki zdolnościom miąższu Aloe vera nie ingeruje w jej naturalny wodno- tłuszczowy płaszcz ochronny. Posiada nieco kwaśny, przyjazny dla skóry odczyn pH, co powoduje wygładzenie powierzchni naskórka. Wywiera grzybobójczy oraz antybakteryjny wpływ – pomaga nie tylko w wielu rodzajach bakteryjnych dolegliwości skórnych, ale również doskonale sprawdza się jako środek przeznaczony do higieny intymnej.


Aloesowe Mydło Forever myje nie wywołując łzawienia. Wyśmienicie nadaje się więc do mycia twarzy, nawet u małych dzieci. Znajduje się w bardzo poręcznym pojemniku wyposażonym w dozownik, dzięki czemu bakterie nie przedostają się z zewnątrz. Dzięki właściwościom naturalnego miąższu aloesowego mydło jest doskonałe do higieny całego ciała. Podczas mycia nawilża, łagodzi podrażnienia oraz wygładza naskórek.


 

Aloesowe Mydło w Płynie:

  • delikatnie oczyszcza naskórek z jakichkolwiek zanieczyszczeń;
  • nawilża oraz wygładza powierzchnię skóry;
  • ma przyjazny dla skóry, lekko kwaśny odczyn pH;
  • myje bez łez;
  • łagodzi jakiekolwiek podrażnienia skórne;
  • doskonały preparat również do higieny intymnej oraz pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt.

 


GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ/Voevera 33,2%), woda dejonizowana, emulgatory, wypełniaczeorazsubstancje zmniejszające napięcie powierzchniowe, aromat.

 

Opakowanie: 473 ml z

 

 

 

 

aloe vera, Forever, aloes