Aloe Vera Gelly, galaretka aloesowa aloe vera

61

Nowe

Aloe Vera Gelly, czyli galaretka aloesowa Forever to czysty, stabilizowany miąższ z liści aloesu Forever, który osadzony został na lekkim nośniku żelowym, wspaniale nawilżającym tkanki.

Więcej szczegółów

77 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloe Vera Gelly jest czystym, stabilizowanym miąższem z liści aloesu Forever, osadzonym na lekkim nośniku żelowym, który wspaniale nawilża tkanki.


Aloe Vera Gelly, opracowana przez Forever Living Products specjalnie w celu miejscowego zastosowania, by nawilżać, koić oraz odżywiać, jest gęstym, bezbarwnym żelem zawierającym nawilżające składniki. Aloe Vera Gelly łatwo się wchłania oraz koi skórę nie brudząc ubrań.


100% stabilizowany miąższ aloesowy Forever, będący głónym składnikiem Galaretki aloesowej Forever jest prawie identyczny z tym, który znajdziemy wewnątrz świeżego liścia aloe vera i zapewnia delikatnym tkankom bezpieczne nawilżenie.


Początkowo aloes był wykorzystywany głównie jako pomoc w łagodzeniu drobnych podrażnień skórnych. Właśnie w takim celu hodowano go w licznych domostwach. Często aloes określano mianem "rośliny na oparzenia”.


Gdybyśmy chcieli opisać działanie Galaretki aloesowej Forever w kilku krótkich słowach, brzmiałyby one następująco: Produkt przedłużonego działania aloe vera.


Czysty miąższ aloesowy jest dla tkanek skóry tak wielkim dobrodziejstwem, że często nie sposób jest się wręcz oprzeć pragnieniu, aby kontakt z nim trwał możliwie jak najdłużej...Aby zrealizować to pragnienie firma Forever Living Products stworzyła Galaretkę aloesową Aloe Vera Gelly osadzając naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy Forever na lekkim nośniku żelowym.


Galaretka aloesowa Forever, której głównym składnikiem jest aloes Forever daje ukojenie w przypadku drobnych podrażnień skóry.


Galaretkę aloe vera można stosować zarówno przed ultradźwiękowymi zabiegami, jak również po depilacji. W zakładach fryzjerskich nakłada się ją klientkom wzdłuż linii włosów przed zabiegiem koloryzacji, by zabezpieczyć skórę przed zafarbowaniem.


Aloe Vera Gelly nie zawiera żadnych substancji oleistych, dzięki czemu wspaniale się wchłania. Można ją stosować zarówno jako samodzielny produkt pielęgnacyjny, jak również jako "podkład" pod inne kremy, czy emulsje. Galaretka Aloe Vera jest bez wątpienia jednym z najbardziej uniwersalnych produktów spośród całej oferty Forever Living Products.


Począwszy od łazienki, po kosmetyczkę i od kuchni po namiot – Galaretka Aloe Vera Forever to doskonały przyjaciel skóry, która potrzebuje dodatkowej troski.


Cały dobroczynny wpływ aloe vera na skórę, zawarty jest wewnątrz białej tubki z zielonym liściem aloesu Forever na etykietce. Uchylając wieczko i naciskając delikatnie opakowanie widzimy przezroczysty żel aloesowy Forever, który Twoja skóra przyjmie z wdzięcznością...


  • doskonale łagodzi lekkie podrażnienia skóry;
  • wspaniale nawilża skórę;
  • wspomaga procesy gojenia i regeneracji skóry po różnego rodzaju mechanicznych uszkodzeniach, takich jak: skaleczenia, zadrapania, zacięcia, otarcia, depilacja;
  • niemal natychmiast się wchłania
  • nie powoduje zabrudzeń odzieży


OPAKOWANIE:118 ml


 Opinie

Oceń 
Jaga 2016-09-23

rewelacyjnie nawilża

Galaretka aloesowa Forever wspaniale nawilża skórę.
Polecam

Oceń 
Kazimiera P. 2016-08-31

zawsze w pogotowiu

Galaretka aloesowa forever jest u mnie zawsze w pogotowiu. Stosuję ją na wszystko; uczulenia, ukąszenia komarów czy zranienia.
Uważam że jest to produkt który kazdy powinien mieć

Oceń 
Grażka 2015-09-21

Łączę galaretkę aloe vera gelly z ulubionym kremem

Galaretkę aloesową Forever Aloe vera gelly łączę z ulubionym krem, nanoszę na twarz i chwilę muszę zaczekać aby ta mieszanka się wchłonęła i idę spać. Rano moja skóra jest wspaniale nawilżona, odżywiona i promienieje.

Oceń 
Hania z Wrocławia 2015-09-13

na trądzik

Dla mnie, a teraz także i mojego syna Galaretka Aloe Vera firmy Forever jest niezastąpiona na trądzik. Wystarczy tylko posmarować nią problemowe miejsca na noc.

Oceń 
Kasia Wiśniewska 2015-09-04

Ulga na zranienia u dzieci

Kiedy byłam dzieckiem galaretką aloesową Forever Living Products smarowała mnie moja mama, ilekroć ukąsił mnie jakiś owad lub się skaleczyłam czy delikatnie zraniłam. Zawsze przynosiła ulgę i hamowała płacz. ;)

Oceń 
Emilia 2015-06-29

Aloe Vera Gelly na podrażnienia i skaleczenia dla całej rodziny

Kiedy byłam dzieckiem galaretką aloesową Forever Living Products smarowała mnie mama, ilekroć ugryzł mnie jakiś owad lub się skaleczyłam bądź też lekko zraniłam. Obecnie, będąc dorosłą kobietą, mam własne opakowanie Aloe vera gelly, które zabezpiecza mnie i moją rodzinę przed drobnymi, a bywa też i groźniejszymi uszkodzeniami lub podrażnieniami skóry.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloe Vera Gelly, galaretka aloesowa aloe vera

Aloe Vera Gelly, galaretka aloesowa aloe vera

Aloe Vera Gelly, czyli galaretka aloesowa Forever to czysty, stabilizowany miąższ z liści aloesu Forever, który osadzony został na lekkim nośniku żelowym, wspaniale nawilżającym tkanki.

Napisz opinię