Aloe Heat Lotion, Aloesowa emulsja rozgrzewająca

64

Nowe

Aloesowa emulsja rozgrzewająca Aloe heat lotion Forever na bazie aloesu Forever, jest emulsją przeznaczoną do relaksującego i kojącego masażu. Właściwości penetrujące aloesu Forever pomogą ukoić mięśnie po każdym fizycznym wysiłku.

Więcej szczegółów

77 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloesowa emulsja rozgrzewająca Aloe heat lotion to emulsja przeznaczona do relaksującego i kojącego masażu. Właściwości penetrujące aloesu Forever pomogą ukoić mięśnie po każdym fizycznym wysiłku.


Doskonale wiedzą o tym zarówno sportowcy zawodowo uprawiający sport, jak i sportowcy- amatorzy. Czasami korzystnie jest poprzedzić aplikację Aloesowej emulsji rozgrzewającej zawierającej aloes Forever, naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe First.


Każdy z nas zna to uczucie, gdy po długim, aktywnym dniu nasze mięśnie są obolałe i zmęczone. Teraz jedyne co należy zrobić, to sięgnąć po tubkę Aloesowej emulsji rozgrzewającej Aloe Heat Lotion! Ta gęsta emulsja aloesowa Forever poza aloesem Forever, zawiera substancje rozgrzewające co sprawia, że wspaniale wspiera masaż obolałych mięśni i suchej skóry, a także stóp.


Zarówno wyżej wymienione, jak i cały szereg innych pomniejszych przyczyn sprawiają, że coraz większa ilość ludzi przywiązuje wagę do tego, aby Aloe Heat Lotion zawsze była w zasięgu ich ręki. Zastosowanie Aloesowej emulsji rozgrzewającej na bazie aloesu Forever, w połączeniu z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, które pomaga łatwiej znieść wszelkie bolesne dolegliwości.


Aloesowa emulsja rozgrzewająca Aloe Heat Lotion stanowi niezwykłą kompozycję, która sprawia, że niezwykle chętnie sięgamy po nią również wtedy, gdy wystąpią pierwsze objawy infekcji.


Aloe Heat Lotion to emulsja stworzona na bazie aloesu Forever Living Products, która charakteryzuje się neutralnym pH.


Aloesowa emulsja rozgrzewająca:

  • dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, które pomaga łatwiej znieść wszelkie bolesne dolegliwości;
  • koi napięce po fizycznym wysiłku;
  • w połączeniu z delikatnym masażem, daje efekt przyjemnego, kojącego ciepła;
  • doskonale nadaje się do masażu.


Sięgnij po emulsję Aloe Heat Lotion , zawierająca substancje rozgrzewające oraz aloes Forever, które doskonale koją zarówno napięcie, jak i stres.
OPAKOWANIE: 118 ml
Opinie

Oceń 
Klaudia Z. 2016-10-06

na bóle wzrostowe dzieci

Emulsja rozgrzewająca Forever doskonale się sprawdza przy bólach wzrostowych dzieci. Ja jeszcze delikatnie "rozcieńczam" ją z kremikiem, żeby zmniejszyć efekt rozgrzewania. Stosuję ją, ponieważ w przeciwieństwie do innych tego typu maści, jedynie rozgrzewa przez kilka minut, a nie pali, a potem jakby delikatnie chłodzi.
Moja córcia tak polubiła tę maść, że zawsze wieczorem dopomina się: "mama posmaruj nóżki aloesem".
Polecam

Oceń 
Krystian M. 2016-09-02

przy przeziebieniu niezastapiona

Aloe heat lotion wcieram zawsze w stopy przy przeziebieniu. Zakładam skarpetki na noc i po problemie.
Polecam

Oceń 
Krystian Wieczorek 2016-08-11

niezrównana przy zakwasach

Stosuję Aloe Heat Lotion zawsze po wysiłku fizycznym i nigdy nie miewam zakwasów, a przyjemne ciepło dodatkowo działa relaksująco.
Bardzo przydatny produkt
Polecam

Oceń 
kuba 2015-10-10

Na ból głowy

Aloe heat lotion stosuję zawsze kiedy dopada mnie ból głowy. Nie uznaję już żadnych tabletek, bo one tylko podrażniają mi żołądek. Wystarczy czoło i skronie nasmarować aloesową emulsją rozgrzewającą Forever kilka razy i ból znika.
Bardzo dobry produkt,który warto mieć w domu.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloe Heat Lotion, Aloesowa emulsja rozgrzewająca

Aloe Heat Lotion, Aloesowa emulsja rozgrzewająca

Aloesowa emulsja rozgrzewająca Aloe heat lotion Forever na bazie aloesu Forever, jest emulsją przeznaczoną do relaksującego i kojącego masażu. Właściwości penetrujące aloesu Forever pomogą ukoić mięśnie po każdym fizycznym wysiłku.

Napisz opinię