Forever Freedom, Miąższ aloe vera z biosiarką Zobacz większe

Forever Freedom, Miąższ aloe vera z biosiarką

196

Nowe

Forever Freedom to napój z miąższem aloesowym Forever, w którym miąższ aloe vera połączono z glukozaminą, chondroityną, które występują w chrząstkach stawowych oraz z biosiarką.

Więcej szczegółów

161 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Freedom to apetyczny napój Forever Living Products o smaku pomarańczowym, wspaniały dla tych wszystkich, którzy chcą zachować ruchową sprawność.


W Forever Freedom połączono siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny – składników, które występują w chrząstkach stawowych – z naszym własnym, stabilizowanym miąższem z aloesu Forever. Dodaliśmy do tego MSM, jako źródło biosiarki.


Zarówno glukozamina, jak i chondroityna wchodzą w skład struktur chrząstek stawowych.


Stawy to naturalny „amortyzator” ciałą człowieka. Należy dbać, aby był on właściwie odżywiony. Do właściwej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom i lepkość smarującego płynu mazi stawowej, sprawiającej, że kości mniej ocierają się o siebie.


    • Połączenie miąższu z aloesu Forever z MSM, glukozaminą oraz chondroityną
    • Zawiera substancje w naturalny sposób znajdujące się w chrząstkach stawowych
    • Dosknały pomarańczowy smak


Forever Freedom dostarcza 1500 mg siarczanu glukozaminy, 1200 mg siarczanu chondroityny plus 750 mg MSM w dziennej porcji 120 ml.
Główne składnik:

Miąższ aloe barbadensis (stabilizowany miąższ aloe vera), witamina C, fruktoza, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM (dimetylosulfon), sorbitol, koncentrat naturalnego soku pomarańczowego, tokoferol (witamina E), naturalny aromat pomarańczowy.


Opakowanie: 1 litr

Opinie

Oceń 
Helena Miłkowska 2016-11-28

działa jak powinien

Jestem zadowolona z tego produktu, bo czuję wyraźną poprawę i to już po 5 miesiącach stosowania. Biorąc pod uwagę mój wiek-70 lat i zawansowany proces zwyrodnienia stawów to naprawde rewelacja.
Polecam Forever Freedom wszystkim, którzy mimo wieku nie godzą się na życie w bólu.

Oceń 
Kazia ze Śląska 2016-09-18

dobrze, że jest w zasięgu ręki

Przez wiele lat przywoziłam dwa kartony Forever Freedom ze Słowacji. Cieszę się, że nie muszę już urządzać takich wypraw. Co najwyżej w celach turystycznych.
polecam ten napój

Oceń 
Zosia Ambroziak 2016-08-31

Nie mogłabym bez niego funkcjonowac

Nie wiem jak bym funkcjonowala bez Forever Freedom. Jest naprawde rewelacyjny.
Polecam

Oceń 
Małgorzata 2016-07-29

jeden z najlepszych

To bez wątpienia jeden z najlepszych suplementów diety wspomagających aparat ruchu. Polecam go wielu moim pacjentom

Oceń 
Jan Dworzański 2015-11-10

Super

Doskonały produkt, który warto polecać i propagować, bo przecież każdy bez względu na wiek ma albo miewa, czy też będzie miał problemy ze stawami.
Ja osobiście polecam

Oceń 
Konstanty z Warszawy 2015-10-04

Super

Uważam, że napój aloesowy z biosiarką Forever Freedom jest bardzo dobry i nie chodzi mi tylko o smak. Przez wiele lat piłem czysty miąższ aloe vera gel również tej firmy. Trudno mi powiedzieć jak działał, ale czułem się naprawdę dobrze. Nie przeziębiałem się, nie miewałem okresów osłabień, czy przesileń, ale zaczął mi dokuczać problem ze stawami. Dlatego kiedy tylko dowiedziałem się o Forever Freedom, to zamieniłem na niego aloe vera gel, ponieważ oprócz czystego miąższu aloe vera znajdują się tam rownież składniki o dobroczynnym wpływie na stawy.

Oceń 
Sabina Kimowska 2015-09-05

Dobrze, że wrócił do Polski

Od wielu lat stosuję Forever Freedom, odkąd zaczęły się moje problemy ze stawami. Miałam ogromny problem, kiedy nie można było dostać tego produktu w Polsce. Próbowałam różnych zamienników, głównie w postaci tabletek z glukozaminą, ale nic nie działało na moje stawy tak dobrze jak Forever Freedom. Cieszę, że jest znowu w Polsce. Mam nadzieję, że już na dobre.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Freedom, Miąższ aloe vera z biosiarką

Forever Freedom, Miąższ aloe vera z biosiarką

Forever Freedom to napój z miąższem aloesowym Forever, w którym miąższ aloe vera połączono z glukozaminą, chondroityną, które występują w chrząstkach stawowych oraz z biosiarką.

Napisz opinię