Forever B12 Plus Zobacz większe

Forever B12 Plus

188

Nowe

Forever B12 Plus to kompozycja opracowana przez Forever Living Products, witaminy B12 i kwasu foliowego – dwóch podstawowych substancji, wpływających na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Więcej szczegółów

72 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever B12 Plus to niezastąiona kompozycja opracowana przez Forever Living Products, witaminy B12 i kwasu foliowego – dwóch podstawowych substancji, które wpływają na właściwe funkcjonowanie organizmu.

Witamina B12 jest przede wszystkim zalecana zarówno wegetarianom, jak i tym, którzy preferują wysokoprzetworzoną żywność. Witamina B12 wpływa na produkcję czerwonych krwinek, zaś kwas foliowy – na produkcję krwi. Oba te składniki odżywcze odgrywają również istotną rolę w procesie podziału komórek w ludzkim organizmie. Są one także potrzebne do zachowania prawidłowego metabolizmu homocysteiny w organizmie.

  • uzupełnienia codzienną dietę zarówno w witaminę B12, jak i kwas foliowy, czyli składniki które wpływają na prawidłowy metabolizm homocysteiny.
  • Witamina B12 wspiera zarówno prawidłowe wytwarzanie czerwonych krwinek, jak i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
  • kwas foliowy pomaga w prawidłowym produkowaniu krwi.

Najkorzystniej jest połączyć codzienne zażywanie Forever B12 Plus ze stosowaniem innych produktów odżywczych Forever Living Products, przede wszystkim napojów aloesowych, a zatem Aloe Vera Gel lub Aloe Berry Nectar.

aloes Forever

Opinie

Oceń 
Małgosia z Warszawy 2016-09-08

ciągłe zmęczenie

Witamina B12 z Forever Living Products bardzo pomogła mi na chroniczne zmęczenie. Od listopada zeszłego roku czułam się fatalnie, spadek formy, ogólne zniechęcenie, nie mówiąc już o tym że najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z łóżka. Zażywałam rozmaite suplementy diety, co chwila wykluczano kolejne choroby. Po kilku miesiącach wspaniały, młody internista z Lux Medu w Warszawie zdiagnozował u mnie deficyt witaminy B12. Zaczęłam zażywać więc Forever B12 Plus i już po kilku tygodniach czuję się znacznie lepiej, a badanie pokazały prawidłowy wynik :) tej witaminy w moim organizmie.

Polecam

Oceń 
Alina z Opola 2015-11-06

Dobrze, że jest w Polsce

Cieszę się, że Forever B12 Plus już w Polsce.3 lata temu, kiedy byłam w ciąży z moim pierwszym dzieckiem Forever B12 sprowadzała mi znajoma z zagranicy. Teraz jestem w 2 miesiącu ciąży i cieszę się, że Forever B12 można już bez problemu kupić w naszym kraju. Uważam, że to doskonały produkt godny polecenia.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever B12 Plus

Forever B12 Plus

Forever B12 Plus to kompozycja opracowana przez Forever Living Products, witaminy B12 i kwasu foliowego – dwóch podstawowych substancji, wpływających na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Napisz opinię