Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips Zobacz większe

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips

462

Nowe

Forever Sun Lips to innowacyjny balsam do ust na bazie aloesu Forever SPF30 i poszerzonym spektrum ochrony przeciwsłonecznej, pomagający zapobiegać słonecznym oparzeniom i chroniący przed promieniami UVA i UVB.

Więcej szczegółów

23 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products stworzyło nowy aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips! Podobnie jak aloesowy balsam do ust Aloe lips - Forever Sun Lips to kojący balsam do ust na bazie aloesu Forever, który wzbogacono o SPF30. Sprawia to, że jeszcze mocniej pomaga on chronić wrażliwą skórę ust przed słońcem i wiatrem, oferując jednocześnie miętowe uczucie chłodzenia i orzeźwienia!


Słońce, wiatr i zimno mogą negatywnie odbijać się na delikatnej skórze ust, przez co będzie ona popękana, podrażniona, obolałą i sucha. Ochrona delikatnej skóry ust przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych jest tak samo ważna, jak ogólna ochrona skóry. Często jednak pomijamy je, skoncentrowani jedynie na nawilżaniu ciała oraz twarzy.

Forever Sun Lips to kojący balsam do ust zawiearający aloes Forever, który pomaga chronić delikatną skórę warg przed słońcem i wiatrem, oferując jednocześnie uczucie miętowego chłodzenia oraz orzeźwienia!

Należy pamiętać o tym, że oparzenia wywołane promieniami słonecznymi grożą nie tylko latem, ale przez cały rok. Co więcej, mroźna, sucha zima może spowodować, że skóra ust będzie w jeszcze gorszym stanie. Forever Sun Lips o SPF30 i szerokim spektrum ochrony przeciwsłonecznej pomaga zapobiegać oparzeniom słonecznym oraz chroni zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Używany przed wyjściem na słońce i ponownie nakładany, gdy będzie taka potrzeba, Forever Sun Lips może pomóc nam uchronić się przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, a ponadto zawiera kojące substancje roślinne, takie jak miąższ aloe vera, by zmiękczać i wygładzać podrażnioną i spękaną skórę ust.

Podobnie jak w Aloe Lips Forever Sun Lips poza aloesem Forever wykorzystano również olejek z orzeszków jojoby, który jest doskonale znany ze swojego działania nawilżającego dzięki czemu pomaga zmiękczyć skórę warg, natomiast miąższ aloe vera, który naturalnie koi i daje dodatkowe nawilżenie. Alantoina wspomaga proces łagodzenia wrażliwej skóry, zaś naturalna mięta Forever Sun Lips zapewnia uczucie chłodzenia, oraz łagodzi uczucie podrażnienia.
Forever Sun Lips pomaga przywrócić barierę ochronną, żeby czasowo chronić i dawać ulgę popękanym ustom. Dzięki obecności łagodzących składników, które pomagają chronić usta przed wysuszającym wpływem zimna i wiatru oraz łagodzić zaczerwienioną, obolałą i podrażnioną skórę, Forever Sun Lips jest rewelacyjnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji.

• SPF 30
• szerokie spektrum działania– ochrona UVA i UVB
• zawiera kojący miąższ aloe vera oraz nawilżający olejek z nasion jojoby
• kojące uczucie mięty

Opinie

Napisz opinię

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips

Aloesowy balsam do ust Forever Sun Lips

Forever Sun Lips to innowacyjny balsam do ust na bazie aloesu Forever SPF30 i poszerzonym spektrum ochrony przeciwsłonecznej, pomagający zapobiegać słonecznym oparzeniom i chroniący przed promieniami UVA i UVB.

Napisz opinię