Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

67

Nowe

Dezodorant Aloe Ever-Shield stworzony z miąższu aloe vera przez Forever Living Products daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości i to bez soli aluminium.

Więcej szczegółów

37 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki silnym właściwościom bakteriostatycznym czysty miąższ aloesowy, często wykorzystuje się jako podstawowy składnik środków kosmetycznych przeznaczonych do codziennej higieny osobistej. Komponenty Aloe Vera wpływają regulująco na mikroflorę skóry. Forever Living Products wykorzystał cudowne właściwości miąższu aloesowego i stworzył wspaniały produkt- dezodorant Aloe Ever- Shield.


Ma on postać sztyftu, w którym miąższ aloesowy osadzono na stałym nośniku. Sam pot wydzielany przez człowieka jest bezwonny. Nieprzyjemny zapach powstaje dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących naszą skórę. Miąższ aloesowy w naturalny sposób reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu gromadzeniu się bakterii w miejscach, w których występuje najwięcej gruczołów.


Dezodorant Ever-Shield doskonale spełnia swoją rolę, gdyż zatrzymując się na powierzchni skóry przedłuża jej kontakt ze składnikami aloe vera, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego. Jego ogromnym atutem jest fakt, że nie powoduje podrażnień, a także nie plami ubrań. Ma bardzo delikatny przyjemny zapach, harmonizujący z naturalną wonią czystej skóry. Działanie dezodorantu Aloe Ever-Shield jest wyjątkowo długie i skuteczne.


Aloesowy dezodorant Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako dezodorant nie hamuje zatem naturalnego wydzielania potu, ponieważ nie zawiera soli aluminium ani żadnych innych chemikaliów antyperspiracyjnych. Działając na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega jedynie powstawaniu krępujących zapachów.


Dezodorant Aloe Ever-Shield:

  • daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości;
  • nie zawiera soli aluminium, ani żadnych innych chemicznych substancji antyperspiracyjnych;
  • łagodzi podrażnienia, a także zapobiega infekcjom np. po depilacji;
  • w przeciwieństwie do antyperspirantów nie plami odzieży;
  • posiada niezwykle przyjemny, subtelny zapach.


GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany Miąższ Aloe vera 4,4%), woda dejo-nizowana, nośnik półstały, aromat.


Opakowanie: 92 g

produkty aloe vera Forever

Opinie

Oceń 
nikola 2017-09-18

rewelacja! !!!!!!

Rewelacyjnie radzi sobie tam, gdzie inne zawodza..

Oceń 
Marzena Wojciechowska 2017-05-31

doskonałość

Po prostu doskonałość- nic dodać, nic ująć

Oceń 
Marcysia 2017-04-06

doskonałość

Dezodorant aloesowy Forever jest po prostu doskonały. Polecam

Oceń 
Frycek 2016-12-16

potwierdzam - doskonały produkt

Przychylam się do wszystkich przychylnych opinii na temat aloesowego dezodorantu Forever.
Polecam

Oceń 
kiko 2016-11-20

5+

Potwierdzam, same plusy.

Oceń 
Maria Starska 2016-08-31

niezawodny

Dezodorant aloesowy Forever jest super. Nigdy mnie nie zawiódł nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach.
Polecam Aloe Ever Shield

Oceń 
Jadwiga ze Zgorzelca 2015-10-09

Radzi sobie nawet z największym potem

Dotychczas stosowane przeze mnie dezodoranty nie umiały poradzić sobie z moim potem oraz jego wonią przez cały dzień. Aloesowy dezodorant Forever zaś radzi sobie zadziwiająco skutecznie. Wcale nie czuć jest zapachu potu. Bywa tak, że czuję wilgoć pod pachami, jednakże miewałam to nawet stosując antyperspiranty, z tego też powodu nie uznaję tego za minus dezodorantu Aloe Ever Shield. Tym bardziej, że w opisie tego produktu, jest wyraźnie napisane, iż nie hamuje on naturalnego procesu wydzielania potu. Dlatego polecam!

Oceń 
Michalina Nowak 2015-09-10

Unisex

Pomijając fantastyczne działanie aloesowego dezodorantu w sztyfcie Forever, to na dodatek ma bardzo ładny, subtelny zapach, dzięki czemu mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Oceń 
Ewelina Mroczkowska 2015-06-29

Najlepszy dezodorant na świecie!!!

Kiedy urodziłam dziecko zaczęły się moje kłopoty po zastosowaniu prawie każdego dezodorantu. Tworzyły się bolesne guzki pod pachami. Dermatolog zalecił mi zmienić dezodorant, na taki który nie powodowałby podrażnień skóry i najlepiej, żeby nie zawierał soli aluminium. Wypróbowałam wiele dezodorantów, także tych aptecznych, aż wreszcie trafiłam na aloesowy dezodorant Aloe Ever-Shield. I....żadna rewelacja:( Spociłam się tak jakbym w ogóle nie zastosowała żadnego dezodorantu. Ale nie zniechęciłam się. Ostatecznie dezodorant za 33zł musi mieć jakieś zalety! Po 5 dniach nastąpiła poprawa. Widać było, a raczej czuć, że używam dezodorantu. Po 2 tygodniach pocenie się unormowało. Koniec z wilgotnymi pachami, a od kilku miesięcy żadnego guzka!!! Dla mnie niezastąpiony!!!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

Aloe Ever Shield, Dezodorant aloesowy aloe vera

Dezodorant Aloe Ever-Shield stworzony z miąższu aloe vera przez Forever Living Products daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości i to bez soli aluminium.

Napisz opinię