Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner Zobacz większe

Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner

56

Nowe

W Aloesowym kremie tonizującym do ciała, Aloe Body Toner firmy Forever Living Products, wykorzystano niezwykłe cechy aloesu Forever i innych naturalnych składników dla upiększenia ciała poprzez tonizację i ujędrnianie.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner z Forever Living Products z aloe vera, jest aloesowym produktem pielęgnacyjnym zasługującym na szczególną uwagę. W jego działaniu wykorzystano bowiem wszystkie niezwykłe cechy Aloe Vera i pozostałych składników.


Aloe body toner to wspaniale rozgrzewający oraz ożywczy krem, pachnący cynamonem, który łączy się z mocą stabilizowanego miąższu z aloesu Forever, by tonizować i modelować skórę.


Ten opracowany z wielką precyzją krem, którego którego zadanie polega na upiększaniu i ujędrnianiu ciała, posiada składniki wybrane przez wzgląd na swoje właściwości rozgrzewające i odżywcze.


Sekret działania Aloe Body Toner stworzonego w Forever Living Products tkwi w połączeniu aloesu Forever i wyselekcjonowanych ziół z kontynentu Europy z dwoma doskonałymi składnikami rozgrzewającymi: olejkiem cynamonowym i pieprzem tureckim.


Wszystkie składniki zmieszane we właściwych proporcjach z aloe vera sprawiają, że używając Aloesowego kremu tonizującego zgodnie z instrukcją, którą zawiera Aloesowy Zestaw Tonizujący stworzony przez Forever Living Products, można "wyrzeźbić" sylwetkę w całości lub wybranych miejscach.


Aloesowy krem tonizujący posiada recepturę opracowaną do użytku razem z folią w czasie sesji domowych „body wrap”. W jego składzie występują emulgatory i zarówno substancje działająco nawilżająco, jak i rozgrzewająco.


Aloe body toner stworzony przez Forever Living Products, to wspaniale rozgrzewający oraz ożywczy krem, który łączy się z mocą stabilizowanego miąższu z aloesu Forever, by tonizować i modelować skórę.


Aloesowy krem tonizujący:

  • dzięki obecności aloesu Forever ożywia mikrokrążenie,
  • upiększa ciało poprzez tonizację i ujędrnianie
  • nawilża i odżywia skórę
  • doskonałe połączenie kompleksów europejskich ziół i składników o rozgrzewającym działaniu​
  • w czasie pozostawania pod folią działa rozgrzewająco na tonizowane obszary ciała;
  • pachnie cynamonem;
  • wraz z produktem Aloesowy Krem Pielęgnacyjny wchodzi w skład Aloesowego zestawu tonizującego.

Sposób użycia:

Aplikację kremu najlepiej poprzedzić użyciem Aloe First. Aloe Body Toner nanieść cienką warstwę na poddawane zabiegowi tonizacji miejsce. Następnie ciało owinąć dołączoną do zestawu folią, nie zaciskając jej zbytnio. Po godzinie folię zdjąć, a resztę emulsji dokładnie wmasować.
Nie stosować bezpośrednio po kąpieli.Opakowanie: 113 g

aloe vera

Opinie

Oceń 
JAgoda Kowal 2015-09-18

KONIEC Z POMARAŃCZOWĄ SKÓRKĄ

Nie znam nic lepszego do walki z pomarańczową skórką niż Aloesowy krem tonizujący do ciała Forever, chociaż przetestowałam różne kosmetyki i te droższe i tańsze.
Różnicę spostrzegłam już podczas pierwszej aplikacji, a po niecałych 3 miesiącach Aloe Body Toner zlikwidował mi około 90 % pomarańczowej skórki!!! Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner

Aloesowy krem tonizujący do ciała, Aloe Body Toner

W Aloesowym kremie tonizującym do ciała, Aloe Body Toner firmy Forever Living Products, wykorzystano niezwykłe cechy aloesu Forever i innych naturalnych składników dla upiększenia ciała poprzez tonizację i ujędrnianie.

Napisz opinię