Clean 9 Ultra Vanilla Zobacz większe

Clean 9 Ultra Vanilla

475

Nowe

Opracowany przez Forever Living Products program Forever Clean 9 może okazać pomocny w rozpoczęciu wyprawy, u kresu której czeka Cię szczuplejsza sylwetka oraz zdrowszy organizm.

Więcej szczegółów

510 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clean 9 to program opracowany w Forever Living Products, który to wpłynie na to, że poczujesz się lżejszy i przybędzie Ci energii.

Program Forever Clean 9 może być pomocny w rozpoczęciu wyprawy, u końca której czeka Cię szczuplejsza sylwetka oraz lepsza kondycja. Ten skuteczny, prosty w stosowaniu, 9-dniowy program oczyszczający Forever Living Products da Ci narzędzia, w postaci wspaniałych produktów aloesowych, niezbędne do zainicjowania transformacji Twojej sylwetki od zaraz!

Clean 9 to pierwszy etap zaawansowanego programu żywieniowego oczyszczania organizmu Forever Living Products oraz kontroli wagi Forever F.I.T., który ma na celu pomóc Ci poprawić wygląd i samopoczucieForever Clean 9 Ultra Vanilla zawiera następujące produkty aloesowe Forever:Forever Aloe Vera Gel 2 opakowania
Forever Lite Ultra Shake 1 opakowanie koktajlu o smaku waniliowym
Forever Therm 18 tabletek
Forever Fiber 9 saszetek
Forever Garcinia Plus 54 kapsułki
Miarka
Broszura Clean 9


Dostępny jest również Forever Clean 9 Ultra Chocolate z Forever Lite Ultra Shake o smaku czekoladowym.

Czego możesz oczekiwać w ciągu kolejnych dziewięć dni?

Będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, które mogą utrudniać Ci przyswajanie w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej i będziesz mieć więcej energii, udowadniając, że jesteś w stanie kontrolować swój apetyt. Zobaczysz, jak Twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Opinie

Oceń 
Sabina z Chojnic 2016-11-28

najtrudniejsze pierwsze 2 dni

Jak się przetrwa pierwsze 2 dni to później z górki.

Oceń 
Ania 2016-09-01

jestem z siebie dumna

Jestem z siebie dumna że dałam radę zrealizowaç cały program Forever clean 9 według instrukcji. I jestem zachwycona. Czuję się znacznie lepiej i schudłam 3 kilo

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Clean 9 Ultra Vanilla

Clean 9 Ultra Vanilla

Opracowany przez Forever Living Products program Forever Clean 9 może okazać pomocny w rozpoczęciu wyprawy, u kresu której czeka Cię szczuplejsza sylwetka oraz zdrowszy organizm.

Napisz opinię