Clean 9 Ultra Chocolate Zobacz większe

Clean 9 Ultra Chocolate

476

Nowe

Forever Clean 9 złożony z produktów aloesowych Forever, pomoże Ci poczuć Ci się lżejszym i bardziej energicznym.

Więcej szczegółów

525 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opracowany przez Forever Living Products program Clean 9 może pomóc Ci rozpocząć wyprawę, u końca której czeka Cię szczuplejsza sylwetka oraz lepsza kondycja.

Forever Clean 9 złożony z produktów aloesowych Forever, wspomaga rozpoczęcie procesu eliminacji toksyn z Twojego organizmu oraz sprawi, że poczujesz się lżejszy i bardziej energiczny.

Clean 9 jest pierwszym etapem zaawansowanego programu żywieniowego oczyszczania organizmu i kontroli wagi Forever Living Products o nazwie Forever F.I.T., który ma na celu pomóc Ci w poprawieniu wyglądu i samopoczucia.

Ten skuteczny, prosty w stosowaniu, 9-dniowy program Clean 9 da Ci narzędzia, pod postacią wspaniałych produktów aloesowych Forever, niezbędne do rozpoczęcia przemiany Twojej sylwetki od zaraz!

Czego możesz oczekiwać w ciągu następnych 9 dni?

Będziesz czuć się i wyglądać lepiej oraz zaczniesz eliminować zgromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej oraz będziesz mieć więcej energii, dowodząc, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. Zauważysz, jak Twoja figura zaczyna się zmieniać.


 
Forever Clean 9 Ultra Chocolate składa się z następujących produktów aloesowych Forever:Forever Aloe Vera Gel 2 opakowania
Forever Lite Ultra Shake 1 opakowanie koktajlu o smaku czekoladowym
Forever Therm 18 tabletek
Forever Fiber 9 saszetek
Forever Garcinia Plus 54 kapsułki
Miarka
Broszura Clean 9


Do wyboru mamy jeszcze drugi zestaw Forever Clean 9 Ultra Vanilla, w którym występuje Forever Lite Ultra Shake czyli koktajl o smaku waniliowym.Opinie

Oceń 
kinga gruszka 2016-09-13

na pozegnanie zimy

Zestaw forever clean9 stosuję zawsze pod koniec zimy. Zrzucam nie tylko grube ubrania ale i niepotrzebne kilogramy ;).
Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Clean 9 Ultra Chocolate

Clean 9 Ultra Chocolate

Forever Clean 9 złożony z produktów aloesowych Forever, pomoże Ci poczuć Ci się lżejszym i bardziej energicznym.

Napisz opinię