Aloesowy Żel Kojąco - Regenerujący z Biosiarką, Aloe MSM Gel Zobacz większe

Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką, Aloe MSM Gel

205

Nowe

Aloe MSM Gel czyli Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką dięki penetracyjnym właściwościom aloesu Forever dociera do najgłębszych tkanek.

Więcej szczegółów

118 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloe MSM Gel czyli Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką tak jak inne produkty pielęgnacyjne Forever Living Products, zawiera miąższ aloesowy w znacznych ilościach.


Wysoka zawartość miąższu z liści aloesu Forever jest bardzo ważna z uwagi na działanie i wchłanianie tego unikalnego produktu przez skórę.


W Forever MSM Gel miąższ z liści aloesu Forever połączono z dimetylosulfonem (MSM) - organicznym związkiem siarki, występującym również w Forever Freedom, niezbędnej do właściwego funkcjonowania  prawie każdej komórki ludzkiego organizmu. Najwięcej siarki organizcznej występuje w zarówno w tkance chrzęstnej, jak i w tkance łącznej.


MSM to substancja występującą w naturze. Organizm człowieka potrafi korzystać z tego związku jako ze źródła siarki organizcnej. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma deficyty tego pierwiastka i wynikające z tego problemy ze stawami i kręgosłupem a zatem tzw. bóle stawowe lub korzonkowe. Dlatego właśnie ten cenny surowiec znajduje się także w Forever Freedom.


Dzięki naturalnym właściwościom czystego miąższu aloesowego Forever siarka organiczna wnika niezwykle głęboko do tkanek, a jej regeneracyjne działanie zostało wzmocnione składnikami aloe vera. Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz z liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego posiada bardzo ważne znaczenie wspomagające.


  • Uzupełnia deficyty siarki organicznej;
  • Dzięki penetracyjnym właściwościom aloesu Forever dociera do najgłębszych tkanek;
  • Koi symptomy wynikające z niedoboru siarki organizcznej


Opakowanie: 118 ml


Opinie

Oceń 
Doreta 2016-10-06

jako produkt kosmetyczny

Aloe MSM Gel od Forever Living Products stosuję jako podkład pod makijaż. Wspaniale napina skórę i nie powoduje jej błyszczenia.
Zachęcam do spróbowania, zwłaszcza posiadaczki tłustej cery ;)

Oceń 
Kamil z Czechowic 2016-09-02

mój sposób na łuszczycę

Od wielu lat cierpię na łuszczycę głowy. Bardzo często tworzy mi się niemal skorupa, której w żaden sposób nie jestem, a raczej nie byłem w stanie usunąć dopóki nie zastosowałem Forever Aloe MSM Gel.

Stosuję go raz w tygodniu i mam spokój.

Polecam temu produktowi 5 gwiazdek, chociaż gdybym mógł to dałbym więcej.

Oceń 
Bogdan z Bielska 2016-07-29

jest super!!!

Stosuję ten żel od wielu lat i w przeciwieństwie do moich rówieśników osiemdziesięciolatków nie mam poważnych problemów z poruszaniem się.
Polecam MSM Gel na wszelkie bóle stawów.

Oceń 
Iwonka z Białegostoku 2015-11-08

Bóle kolanów i kręgosłupa

Jestem w 33 tygodniu ciąży. Od 26 tygodnia zaczęłam miewać bardzo silne bóle kolan i kręgosłupa. Z tygodnia na tydzień ból stawał się coraz większy, a wiadomo, że w ciąży nie można się tak naprawdę niczym wspomóc. Na szczęście położna w szkole rodzenia poleciła mi Forever Aloe MSM Gel. Mówiła, że spokojnie mogę stosować ten żel, ponieważ jest wyłącznie do użytku zewnętrznego,a poza tym produkty tej firmy Forever Living Products są całkowicie bezpieczne, naturalne i posiadają wszystkie niezbędne atesty. Stosuję ten żel Aloe MSM Gel od kilku tygodni, kilka razy dziennie bo przynosi mi naprawdę wielką ulgę.
Polecam

Oceń 
MaĆkacy 2015-09-28

Jest zawsze w mojej sportowej torbie

Od 10 lat wyczynowo trenuję siatkówkę, w związku z czym z przeciążeniami stawów, kontuzjami i urazami jestem za pan brat. Zawsze mam przy sobie Aloe Msm Gel firmy Forever Living Products, bo mogę na nim polegać w każdej sytuacji.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką, Aloe MSM Gel

Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką, Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel czyli Aloesowy żel kojąco - regenerujący z biosiarką dięki penetracyjnym właściwościom aloesu Forever dociera do najgłębszych tkanek.

Napisz opinię