Sok Aloesowy z Ekstraktami z Ziół, Aloe First Zobacz większe

Sok aloesowy z ekstraktami z ziół, Aloe First

40

Nowe

Aloe First stworzono w Forever Living Products, z aloesem Forever w celu kojenia skóry po drobnych uszkodzeniach, oparzeniach (np. słonecznych) oraz otarciach.

Więcej szczegółów

102 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloe First dzięki skojarzonemu przez Forever Living Products działaniu takich składników, jak: miąższ aloe vera, jedenaście ziół, allantoina i propolis rewelacyjnie nawilża skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia.


Aloe First został stworzony w Forever Living Products, w celu kojenia po drobnych uszkodzeniach skóry, oparzeniach (np. słonecznych) oraz otarciach.


Mimo, iż nazwę Aloe First - tego, jednego z najbardziej uniwersalnych w zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych Forever Living Products, można przetłumaczyć z języka angielskiego na kilka sposobów, to każdy z nich w 100% oddaje jego zastosowanie;

Aloe First oznaczać może aloes przede wszystkim lub na pierwszym miejscu - i jest to zgodne z prawdą, gdyż znaczną część składu tego produktu stanowi miąższ aloe vera.


Dobrze, żeby Aloe First znalazł się w każdej łazience! Dzięki unikalnej recepturze kojącej skórę produkt ten znakomicie sprawdza się jako pierwszy etap kojenia drobnych podrażnień. Bazą Aloe First jest stabilizowany miąższ z liści aloesu Forever, do którego w Forever Living Products dołożyliśmy propolis pszczeli, alantoinę oraz jedenaście ekstraktów z roślin:


Propolis pszczeli zwiększa kojące oraz oczyszczające skórę właściwości miąższu aloe vera.
Alantoina jest korzystnie działającym składnikiem, obecnym w wielu roślinach, również w aloe vera.
• Niepowtarzalną recepturę Aloe First uzupełnia jedenaście dobranych z wielką starannością ekstraktów roślinnych, także znanych ze swoich wspaniałych właściwości.


Kompozycja aloesu Forever oraz roślin zielnych zapewnia naturalne ukojenie, a poręczny spray ułatwia nanoszenie.


Aloe First ma neutralne pH oraz został stworzony w Forever Living Products, aby łagodzić podrażnienia skórne po drobnych skaleczeniach, oparzeniach (np. słonecznych) oraz otarciach.


Aloe First może być również stosowany do pielęgnacji włosów. Wielu fryzjerów stosuje go przed nałożeniem farby na włosy, gdyż pomaga przeciwdziałać wysuszającym efektom zabiegu koloryzacji. Produkt ten działa także łagodząco po depilacji.
  • Obowiązkowy w każdej łazience
  • Łagodzi drobne podrażnienia skóry
  • Świetny do pielęgnacji włosów
  • Wspaniale sprawdza się przed zabiegiem koloryzacji włosów
  • Działa kojąco po depilacji

OPAKOWANIE: 473 ml - Z pompką i obrotową głowicą.


aloe vera Forever

Opinie

Oceń 
Marta Jagielska 2015-09-13

Wspaniałe nawilżenie

Przypadkowo zauważyłam, że Aloe First wspaniale poprawia stopień nawilżenia skóry. Zaczęło się od lekkich zranień, którymi okupiłam zbieranie jeżyn w lesie. Do ich zdezynfekowania zastosowałam właśnie Aloe First, ponieważ poza aloe vera, posiada również cały szereg ziół, które działają antyseptycznie. Po kilku dniach pryskania zranień Aloe First skóra w tych miejscach stała się gładziutka i nawilżona. Od tej używam Aloe First jako tonika do przemywania twarzy.

Oceń 
Zdzisław Wesołowski 2015-09-04

Warto mieć w domowej apteczce

Aloe First daje uczucie ulgi w drobnych uszkodzeniach naskórka i lekkich oparzeniach, również tych słonecznych. Warto mieć ten produkt w domu.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Sok aloesowy z ekstraktami z ziół, Aloe First

Sok aloesowy z ekstraktami z ziół, Aloe First

Aloe First stworzono w Forever Living Products, z aloesem Forever w celu kojenia skóry po drobnych uszkodzeniach, oparzeniach (np. słonecznych) oraz otarciach.

Napisz opinię