FAB X Forever Active Boost Zobacz większe

FAB Forever Active Boost

321

Nowe

FAB Forever Active Boost to szybki, odświeżający sposób Forever Living Products na zachowanie energii przez cały dzień.

Więcej szczegółów

201 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Najwyższa pora na zastrzyk energii! Stworzony przez Forever Living Products napój energetyzujący FAB Forever Active Boost to szybki, odświeżający sposób na zachowanie energii przez cały dzień.


Wszyscy doskonale wiemy jak wyczerpujący może być współczesny styl życia – praca, odbieranie dzieci ze szkoły, wożenie na pozaszkolne zajęcia,sprzątanie, zakupy... W jaki sposób podczas całej tej krzątaniny utrzymać energię?


Forever Living Products znalazło na to sposób, po który możesz sięgnąć, kiedy tylko będziesz mieć taką potrzebę – napój energetyzujący FAB Forever Active Boost! To natychmiastowy zastrzyk energii, dzięki zawartości guarany- będącej naturalnym składnikiem, bardzo popularnym w Brazylii.


FAB to szybki, odświeżający sposób Forever Living Products na zachowanie energii przez cały dzień. Dzięki obecnym w nim witaminom – B6 i B12, niacynie i kwasowi pantotenowemu, zmniejszającym odczucie zmęczenia i znużenia oraz przyczyniającym się do zachowania właściwego metabolizmu energetycznego.


  • Guarana daje naturalny zastrzyk energii
  • Witamina B6, B12, niacyna oraz kwas pantotenowy przyczyniają się do zachowania właściwego metabolizmu energetycznego,a także do ograniczenia uczucia znużenia i zmęczeniaOpakowanie zawiera 12 sztuk

Opinie

Oceń 
Tomek z Tarnobrzegu 2016-09-04

zawsze w torbie tenisowej

Puszkę faba Forever mam zawsze ze sobą w torbie tenisowej na każdym meczu.
Polecam nie tylko sportowcom

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

FAB Forever Active Boost

FAB Forever Active Boost

FAB Forever Active Boost to szybki, odświeżający sposób Forever Living Products na zachowanie energii przez cały dzień.

Napisz opinię