Forever Freedom2Go Zobacz większe

Forever Freedom2Go

306

Nowe

Forever Freedom2Go to wszystkie korzyści Forever Freedom o egzotycznym smaku bogatego w antyoksydanty granatu, w wygodnej saszetce, którą możesz mieć zawsze ze sobą!

Więcej szczegółów

501 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Freedom2Go jest kolejnym napojem na bazie aloe vera, stworzonym przez Forever Living Products, jaki daje Ci możliwość cieszenia się każdym korzystnym działaniem Forever Freedom wespół z egzotycznym smakiem granatu, w wygodnej saszetce, którą łatwo mieć zawsze ze sobą!

W Forever Freedom2Go oferujemy ci doskonałe zdrowotne korzyści opatentowanego przez Forever Living Products, stabilizowanego miąższu aloe vera wzbogaconego podobnie jak Forever Freedom o glukozaminę, chondroitynę oraz MSM oraz słodycz smaku obfitującego w antyoksydanty soku z granatów.


  • Zawiera glukozaminę, chondroitynę, a także MSM
  • Wszystkie dobrodziejstwa Forever Freedom wzbogacone o doskonały smak z granatu!
  • Wygodna saszetka


Siarczan glukozaminy oraz siarczan chondroityny są dwiema występującymi w sposób naturalny substancjami odżywczymi, które mogą przyczyniać się do utrzymania właściwej mobilności i funkcjonowania stawów.
Dimetylosulfon a zatem MSM jest głównym źródłem biodostępnej siarki, która jest niezbędna organizmowi w celu zachowania zdrowia zarówno stawów, jak i tkanki łącznej.

Podobnie jak w Forever Freedom tak i w Forever Freedom2Go, połączenie glukozaminy, chondroityny, a także MSM stanowi pierwszą linię obrony dla wsparcia kondycji stawów. Kiedy dodamy do tych substancji odżywczych sok z granatu o przepysznym słodkim smaku oraz właściwościach antyutleniających (granaty zawierają więcej antyulteniających polifenoli niż zielona herbata, czerwone wino czy borówki) otrzymujemy pyszną, atrakcyjną mieszankę! Nie mówiąc już o tym, że jedna porcja zawarta jest w poręcznej saszetce, którą jedynie należy otworzyć, by otrzymać dostęp do wyśmienitych dobrodziejstw opracowanego w Forever Living Products napoju aloe vera - Forever Freedom2Go!Forever Freedom2Go to napój w poręcznej saszetce, którą łatwo mieć zawsze przy sobie.

30 saszetek á 88,7 ml

Opinie

Oceń 
Pola Kowalewska 2016-09-11

dobrodziejstwo dla stawów

Doskonala kompozycja freedom 2go czyni ten produkt prawdzisym dobrodziejstwem dla stawów. Dodatkowy plus za wyborny smak

Oceń 
Jadwiga 2016-08-22

Świetny pomysł

To fajnie, że Forever Freedom jest dostępny również w formie saszetek. Do tej pory stosowałam Forever Freedom w butelce, ale przyznaję, że ta forma saszetek jest wygodniejsza, zwłaszcza w podróży.
Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Freedom2Go

Forever Freedom2Go

Forever Freedom2Go to wszystkie korzyści Forever Freedom o egzotycznym smaku bogatego w antyoksydanty granatu, w wygodnej saszetce, którą możesz mieć zawsze ze sobą!

Napisz opinię

Produkty powiązane