Forever F15 Zobacz większe

Forever F15

529

Nowe

Forever F15 opracowany przez Forever Living Products, dostarczy Ci również wiedzy, która jest niezbędna, aby zainspirować Cię do przemiany swojego ciała na lepsze!

Więcej szczegółów

659 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever F15 stanowi drugi etap Forever F.I.T. , a zatem zaawansowanego żywieniowego programu opartego na Forever Aloe Vera Gel, polegającego na oczyszczeniu organizmu i kontrolowania wagi, opracowanego w taki sposób, by pomóc ci czuć się i wyglądać lepiej w trzech przejrzystych krokach: Clean 9, F 15 i Forever Vital 5


Clean 9, który tworzą suplementy diety oraz Forever Aloe Vera Gel, pomoże Ci zacząć usuwać zgromadzone w organizmie toksyny, aby mieć więcej energii i czuć się lepiej.Forever F15 zmieni Twój sposób myślenia o odżywianiu i ćwiczeniach i nauczy cię jak utrzymać utratę wagi.Forever Vital 5 pomoże Ci wypracować masę mięśniową, wyrzeźbić ciało i zakończyć transformację. .


Razem, te trzy zestawy pomogą ci stać się F.I.T. oraz czuć się i wyglądać lepiej.Forever F 15 nauczy Cię zmiany sposobu myślenia o odżywianiu się oraz aktywności fizycznej. Dostarczy Ci również wiedzy, a przede wszystkim narzędzi w postaci produktów odżywczych z Forever Aloe Vera Gel na czele, niezbędnych do zainspirowania Cię do przemiany swojego ciała na lepsze!
MOŻESZ stracić na wadze,
MOŻESZ czuć się i wyglądać lepiej niż kiedykolwiek przedtem,
MOŻESZ całkowicie zmienić swój styl życia na lepszy.

Forever F15 pokaże Ci w jaki sposób tego dokonać.Zestaw Forever F15 zawiera:

    Aloe Vera Gel - 2 sztuki
    Forever Lite Ultra Shake Choocolate - 1 sztuka
    Forever Therm - 30 tabletek
    Forever Fiber - 15 saszetek
    Forever Garcinia Plus - 90 kapsułek
    broszura Forever F15 - 1 sztuka


Do wyboru w Forever Living Products mamy 2 zestawy różniące sę smakiem:

Forever F15 Ultra Vanilla

Forever F15 Ultra Chocolate

Opinie

Napisz opinię

Forever F15

Forever F15

Forever F15 opracowany przez Forever Living Products, dostarczy Ci również wiedzy, która jest niezbędna, aby zainspirować Cię do przemiany swojego ciała na lepsze!

Napisz opinię

Produkty powiązane