Forever Freedom Zobacz większe

Forever Freedom

196

Nowe

Forever Freedom to pyszny napój aloesowy Forever o pomarańczowym smaku, wspaniały dla wszystkich pragnących utrzymać ruchową sprawność, w którym połączono glukozaminę z chondroityną.

Więcej szczegółów

161 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Freedom to pyszny napój Forever Living Products o smaku pomarańczowym, doskonały dla wszystkich osób, które chcą utrzymać sprawność ruchową.

W tynapoju aloesowym Forever Freedom, naukowcy w Forever Living Products połączyli siarczan glukozaminy oraz siarczan chondroityny – składniki, które występują w chrząstkach stawowych – z naszym własnym, stabilizowanym miąższem aloe vera Forever. Dodali do tego MSM, jako źródło biosiarki.
  • Kompozycja aloesu Forever z MSM, glukozaminą oraz chondroityną
  • Zawiera substancje naturalnie występujące w chrząstkach stawowych
  • Dosknały smak pomarańczowy
Glukozamina oraz chondroityna są składnikami struktur chrząstek stawowych. Stawy są naturalnym "amortyzatorem" ciała człowieka. Trzeba dbać, by był on odpowiednio odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu niezbędny jest odpowiedni poziom, a także lepkość smarującego płynu mazi stawowej, sprawiającej, że kości mniej ocierają się o siebie.
Składniki w zalecanej porcji dziennej (120 ml)
Siarczan glukozaminy, w tym (glukozamina) 1500 mg (768 mg)
Siarczan chondroityny, w tym (chondroityna) 1200 mg (930 mg)
Metylosulfonylometan (MSM) 750 mg
Sok z aloe vera 110 g

OPAKOWANIE: 1 litr

ZALECANE SPOŻYCIE:

1/2 szklanki, czyli 120 ml dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia

Składniki:
Sok z liści aloesu (Aloe Barbadensis), przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, fruktoza, sok pomarańczowy z koncentratu, siarczan glukozaminy (ze skorupiaków), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, stabilizator – sorbitol, substancja konserwująca – benzoesan sodu, aromat pomarańczowy, siarczan chondroityny, metylosulfonylometan (MSM), przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli.

Produktu nie można stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Preparat jest przeznaczony dla ludzi dorosłych. Nie jest zalecany do spożycia przez dzieci, kobiety ciężarne i karmiące, a także ludzi z nadciśnieniem tętniczym krwi.Opinie

Napisz opinię

Forever Freedom

Forever Freedom

Forever Freedom to pyszny napój aloesowy Forever o pomarańczowym smaku, wspaniały dla wszystkich pragnących utrzymać ruchową sprawność, w którym połączono glukozaminę z chondroityną.

Napisz opinię