Aloe Ever Shield Zobacz większe

Aloe Ever Shield

67

Nowe


Aloesowy dezodorant w sztyfcie Forever Aloe Ever-Shield nie posiada soli aluminium i zapewnia całodniową, efektywną ochronę przed niemiłym zapachem potu.

Więcej szczegółów

37 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloesowy dezodorant w sztyfcie Aloe Ever-Shield powoduje, że cały dzień będziesz się czuć świeżo i pewnie.

Dezodorant Ever-Shield działa wyjątkowo skutecznie i długo. Nie powoduje podrażnień i nie brudzi ubrania. Nie jest przesadnie perfumowany, harmonizujący z naturalną wonią czystej skóry.


  • Daje efekt naturalnej, długotrwałej świeżości
  • Nie ma w składzie soli aluminium
  • Łagodzi podrażnienia
  • Nie plami ubrań
  • Ma bardzo subtelny zapach


Dezodorant fForever Aloe Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry.
Składniki miąższu aloesowego Forever mają zdolność regulowania tzw. mikroflory skórnej. Sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemne zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale bakterii zamieszkujących naszą skórę.

Miąższ aloe vera w naturalny sposób reguluje te procesy, zapobiegając zbytniemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w miejscach, największych koncentracji gruczołów potowych.

Miąższ aloe vera zastosowany jako dezodorant aloesowy Forever nie powstrzymuje więc naturalnego wydzielania potu. Działając na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny przeciwdziała wyłącznie tworzeniu się krępujących zapachów.

Aloesowy dezodorant Aloe Ever-Shield znakomicie spełnia swoje zadanie, gdyż występuje w postaci sztyftu. Miąższ aloe vera został w nim osadzony na stałym nośniku, który zatrzymując się na powierzchni skóry, przedłuża jej kontakt ze składnikami aloesu Forever, zwiększając skuteczność ich bakteriostatycznego działania.SPOSÓB UŻYCIA

Stosuj dezodorant Forever Aloe Ever-Shield codziennie, dla zachowania uczucia świeżości.


Aloesowy dezodorant w sztyfcie Forever Aloe Ever-Shield nie zawiera soli aluminium oraz zapewnia skuteczną, całodniową ochronę przed niemiłym zapachem potu. Można go stosować bezpośrednio po kąpieli lub depilacji, ponieważ nie wywołuje podrażnień.

Opinie

Napisz opinię

Aloe Ever Shield

Aloe Ever Shield


Aloesowy dezodorant w sztyfcie Forever Aloe Ever-Shield nie posiada soli aluminium i zapewnia całodniową, efektywną ochronę przed niemiłym zapachem potu.

Napisz opinię