Krem aloesowo-propolisowy Zobacz większe

Krem aloesowo-propolisowy

51

Nowe

Krem aloesowo-propolisowy zawierający aloes Forever daje skórze efekt niezwykłego odżywienia oraz długotrwałego nawilżenia. 

Więcej szczegółów

102 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Krem aloesowo-propolisowy zawierający aloes Forever daje skórze efekt niezwykłego odżywienia i długotrwałego nawilżenia i zmiękczenia.


Forever Living Products znany ze swej niezwykłej umiejętności łączenia kilku wspaniałych, naturalnych składników w jeden produkt, stworzył wyjątkowy Krem aloesowo-propolisowy, w którym to połączono miąższ aloesowy i propolis.


Aby pomóc skórze w zachowaniu zdrowego, jędrnego wyglądu w Forever Living Products opracowaliśmy krem, który stał się jednym z naszych bestsellerowych produktów pielęgnacyjnych.


Kto jak nie Forever Living Products mógł opracować krem nawilżający o tak unikalnej recepturze jak Krem aloesowo-propolisowy? Wykorzystując fakt, że jesteśmy liderem tak w dziedzinie aloe vera, jak i produktów pszczelich, opracowaliśmy krem, który stał się jednym z naszych najbardziej popularnych kosmetyków pielęgnacyjnych.


Krem aloesowo-propolisowy, który rewelacyjnie nawilża i odżywia skórę, to doskonałe połączenie stabilizowanego miąższu z aloesu Forever i propolisu pszczelego, do których dodaliśmy w Forever Living Products inne substancje słynące ze wspierania zdrowego wyglądu skóry.


Jednym ze składników kremu aloesowo-propolisowego obok propolisu i aloesu Forever, jest również rumianek, będący jednym z najsłynniejszych, dobroczynnych dla skóry ziół. Recepturę uzupełniają witaminy A oraz E, doceniane przez wzgląd na swoje naturalne działanie odżywcze na skórę.


Sięgnij po Krem aloesowo-propolisowy, jeżeli chcesz pomóc skórze zachować jędrność i zdrowy wygląd!


  • Działa kojąco
  • Doskonale nawilża
  • Połączeniu aloesu Forever z propolisem pszczelim


OPAKOWANIE: 113 g


aloe vera Forever

Opinie

Oceń 
Regina Kłosowska 2015-11-05

Krem aloesowo-propolisowy +galaretka aloesowa

Często oprócz kremu Aloesowo-propolisowego stosuję także Krem aloesowo-propolisowy łączę razem z Galaretką aloe vera Forever. Razem te kosmetyki na bazie aloesu Forever dokonują cudów z moją buzią

Oceń 
Grażyna M. 2015-09-18

rewecyjny

Długo poszukiwałam takiego kremu, który byłby dobry do skóry mieszanej.Wreszcie znalazłam Krem aloeosowo-propolisowy Forever Living Products, który bije je wszystkie na głowę!!!!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Krem aloesowo-propolisowy

Krem aloesowo-propolisowy

Krem aloesowo-propolisowy zawierający aloes Forever daje skórze efekt niezwykłego odżywienia oraz długotrwałego nawilżenia. 

Napisz opinię