Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Nowe

Forever Living Products stworzył innowacyjną maseczke dwuskładnikową, która dzięki aloesowi Forever stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy pragną poddać swoją skórę zabiegowi odmładzającemu.

Więcej szczegółów

184 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products stworzył innowacyjną maseczke dwuskładnikową, która dzięki temu, że zawiera aloes Forever stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy pragną poddać swoją skórę zabiegowi odmładzającemu. Efekt jest widoczny natychmiast! Spróbuj i przekonaj się sama!


Podstawowym składnikiem aktywnym produktu, którym jest Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca Aloe Fleur de Jouvence jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy,  w postaci Aktywatora aloesowego. Tuż przed nałożeniem maseczki należy go połączyć i wymieszać z Nośnikiem pudrowym, aż do otrzymania jednolitej konsystencji lekkiej zawiesiny, którą następnie rozprowadza się  na twarzy specjalnym pędzelkiem ruchami z dołu ku górze, a także  na boki.


Po wyschnięciu Dwuskładnikowej maseczki odżywczo-stymulującej z zestawu Aloe Fleur de Jouvence należy zmyć ją delikatnie ciepłą wodą, po czym najlepiej jest wmasować w skórę krem charakteryzujący się wysoką wartością odżywczą. Doskonałe efekty gwarantuje użyce jednego z kremów aloesowych Forever: Emulsja pojędrniająca na dzień, Krem odżywczy na noc, Krem aloesowo-propolisowy, Nawilżająca emulsja aloesowa, Emulsja aloesowa, czy Krem R3 Factor.


Pojemniczek do przyrządzania Dwuskładnikowej maseczki odżywczo-stymulującej , miarko-szpatułka oraz pędzelek znajduje się w każdej kasetce z zestawem FDJ.


Dwuskładnikowa maseczka odżywczo-stymulująca:

  • usprawnia procesy regeneracji skórne;
  • zawiera aloes Forever, albuminę, maltodekstrynę i glinkę kaolinową;
  • wpływając na usprawnienie naturalnych funkcji tkankowych skóry, stymuluje  krążenie podskórne;
  • dotlenia i dogłębnie oczyszcza powierzchnię skóry;
  • pobudza tkankę podskórną do efektywniejszej produkcji kolagenu;
  • stosowana regularnie wykazuje niesamowite właściwości liftingujące.

Nośnik pudrowy

Niezwykle drobny puder, przeznaczony jest wyłącznie do użycia wraz z Aktywatorem aloesowym. Po dokładnym  rozmieszaniu tworzy z nim lekką zawiesinę, którą bardzo łatwo rozprowadzić cienką warstwą na twarzy i szyi.


Nośnik pudrowy do maseczki FDJ w formie proszku ma na celu przedłużenie działania biologicznie czynnych  składników miąższu aloe vera na skórę, choć sam również  uczestniczy w jej oczyszczaniu i odżywianiu.


Dokładnie  dobrane dawki albuminy z jaj kurzych oraz maltodekstryny gwarantują, po rozmieszaniu z sokiem aloe vera, rezultat ściągający i pojędrniający. Delikatna glinka kaolinowa wchłania  nadmiar tłuszczu z porów skórnych. Żywokost wywiera dodatkowo ściągający wpływ, natomiast rumianek- łagodzący.


Mięśnie, a także włókna kolagenowe, stanowiące  niejako rusztowanie naszej twarzy stają się w ten sposób poddane specyficznej gimnastyce mającej na celu ich stymulowanie do sprawniejszego działania.


GŁÓWNE SKŁADNIKI: albumina z jaj kurzych, maltodekstryna, glinka kaolinowa, alantoina, rumianek, żywokost.


OPAKOWANIE: 30 g


Aktywator aloesowy

To czysty miąższ aloesowy, przeznaczony dla cery, która potrzebuje regeneracji. Dostarcza tkankom skóry wszystkiego, co jest niezbędne do odzyskania pełnej, naturalnej równowagi biologicznej: pierwiastków, witamin oraz aminokwasówAktywator aloesowy usprawnia metabolizm komórek, dążąc  do doskonałości odpowiadającej  jedynie młodym i zdrowym tkankom.


Naturalne właściwości aloesu Forever sprawiają, że Aktywator wnika wgłąb wszystkich struktur skóry, pielęgnując ją i odbudowując od wewnątrz. Wspomaga wewnętrzny system odpowiadający za prawidłowe nawodnienie tkanek skórnych.


Aktywator aloesowy może być stosowany jako tonik do cery z problemem trądziku młodzieńczego, gdyż działa antybakteryjnie oraz antygrzybiczo. Co więcej pobudza własne biologiczne mechanizmy obronne skóry.


GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ aloe vera 99,7%), alantoina.


OPAKOWANIE: 118 ml


aloe vera,Forever, aloes

Opinie

Oceń 
Angela 2015-11-04

Coś niesamowitego

Często stosuję różne maseczki, ale to co ze skórą potrafi zrobić Dwuskładnikowa maseczko odżywczo-stymulacyjna Forever Living Products, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
1. Kilka minut po nałożeniu niesamowicie ściąga skórę (dlatego trzeba ją nakładać zgodnie ze wskazówkami producentami)
2. Po zmyciu skóra jest bardzo zaczerwiona (spokojnie, to aloes pobudził mikrokrążenie), ale po pół godziny to mija (dlatego lepiej nakładać ją wieczorem przed snem)
3. Skóra po maseczce jest tak chłonna, że chłonie krem czy emulsję jak gąbka wodę
4. Przez kilkanaście dni od zastosowania maseczki odżywczo-stymulacyjnej Forever skóra jest piękna, gładka, nawilżona i po prostu promienieje.
Wspaniała, naprawdę rewelacyjna.
Polecam , wręcz namawiam!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

 Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Dwuskładnikowa maseczka odżywczo - stymulacyjna FDJ

Forever Living Products stworzył innowacyjną maseczke dwuskładnikową, która dzięki aloesowi Forever stanowi alternatywę dla wszystkich, którzy pragną poddać swoją skórę zabiegowi odmładzającemu.

Napisz opinię