Krem Forever Epiblanc Zobacz większe

Krem Forever Epiblanc

236

Nowe

Forever Epiblanc to wspaniały krem aloesowy Forever, który wyrównuje koloryt skóry.

Więcej szczegółów

103 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Epiblanc to wspaniały krem aloesowy Forever, wyrównujący koloryt skóry.

Wszyscy pragniemy gładkiej, zadbanej cery. Niestety w wyniku współczesnego, pełnego pośpiechu stylu życia, jak również działania negatywnych czynników zewnętrznych, bardzo często na naszej cerze pojawiają się ciemne plamy oraz przebarwienia.


Forever Living Products znalazło na to sposób! Wyjątkowa formuła kremu aloesowego Forever- Forever Epiblanc została stworzona głównie po to, żeby rozjaśnić cerę, wyrównywać koloryt skóry i jednocześnie ograniczyć widoczność ciemnych plam.


Fundamentem tego wspaniałego kremu aloesowego Forever jest naturalnie stabilizowany miąższ z aloesu, połączony z naturalnymi ekstraktami roślinnymi, do których należy arbutyna- a zatem wyciąg z mącznicy lekarskiej, ekstrakt ze szczawiu zachodniego oraz naturalna witamina E.


Krem aloesowy Forever Epiblanc nie wybiela skóry tylko wyrównuje jej koloryt. Z tego też powodu nie należy nakładać go punktowo lecz na całą powierzchnię skóry. W ciągu dnia dobrze używać aloesowej emulsji Forever Living Products - Forever Aloe Sunscreen wraz z Forever Epiblanc.


Forever Epiblanc:

  • delikatnie wyrównuje koloryt skóry;
  • rozjaśnia cerę;
  • zmniejsza widoczność ciemnych plam
  • nie wybiela skóry.


GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Stabilizowany miąższ Aloe vera (42%), woda, gliceryna, arbutyna (wyciąg z mącznicy lekarskiej), trietanolamina, fosforan sodowo-askorbylowy, wyciąg ze szczawiu zachodniego (Rummex occidentalis), hialuronian sodu, witamina E (naturalna).


SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Aplikując na miejsca wymagające rozjaśnienia, następnie nałożyć ulubiony krem nawilżający. Najlepszy efekt gwarantuje zastosowanie jednego z kremów aloesowych Forever, o dużym stężeniu miąższu aloesowego, np.

Krem aloesowo-propolisowy, Emulsja pojędrniająca na dzień, Krem odżywczy na nocNawilżająca emulsja aloesowaKrem R3 Factor, Emulsja aloesowa.

W ciągu dnia zalecane jest także stosowanie produktu Aloesowa emulsja do opalania z filtrem UV.


Opakowanie: 28,3g


aloe vera, Forever, aloes

Opinie

Oceń 
Karolina 2016-09-02

pozbyłam się plam

Dzięki Forever epiblanc pozbyłam się przebarwień brunatnych na twarzy, które pojawiły się u mnie w wyniku opalania w czerwcu. Od tamtej pory stosuję przed każdym wyjściem na zewnątrz emulsję z filtrem ochronnym i jest ok

Polecam

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Krem Forever Epiblanc

Krem Forever Epiblanc

Forever Epiblanc to wspaniały krem aloesowy Forever, który wyrównuje koloryt skóry.

Napisz opinię