Aloesowa pasta do zębów, Forever Aloe Bright

28

Nowe

Aloesowa pasta do zębów Forever Aloe Bright dzięki właściwościom aloesu Forever, zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co chroni przed próchnicą, jak również powstawaniem kamienia.

Więcej szczegółów

40 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki unikalnym właściwościom antybakteryjnym miąższu aloe vera, Aloesowa pasta do zębów Forever Bright niezwykle efektywnie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co chroni jednocześnie przed próchnicą, jak również powstawaniem kamienia. Kojące działanie aloesu Forever działa na  złagodzenie stanów zapalnych i  przeciwdziała  powtarzającym się infekcjom bakteryjnym, a także grzybiczym. Naturalne, antybakteryjne właściwości miąższu aloe vera zostały zwielokrotnione w Aloesowej paście do zębów poprzez dodatek propolisu pszczelego.


Aloesowa pasta do zębów Forever Aloe Bright jest niesłychanie  delikatna dla szkliwa! Miąższ z aloesu Forever, bardzo  bogaty w enzymy, posiada naturalne predyspozycje czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek substancji o zbyt szorstkiej konsystencji, które pomagają usunąć nagromadzony osad zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Składniki miąższu aloesowego przenikają we wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka. A to wszystko za sprawą właściwości grzybobójczych i antybakteryjnych miąższu aloe vera.


Forever Aloe Bright efektywnie zapobiega przykremu zapachowi z ust. Uzyskany rezultat świeżości trwa bardzo długo. Regularne stosowanie Aloesowej pasty do zębów znacząco wzmacnia dziąsła, dzięki czemu stają się jędrne, zdrowe a także mniej podatne na urazy, do których dochodzi każdego dnia używając szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U ludzi ze skłonnościami do stanów zapalnych kieszonek około zębowych, sytuacja znacząco się poprawia, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.


Forever Aloe Bright powinno się myć zęby zarówno rano, jak i wieczorem, a dodatkowo po każdym posiłku. W celu jak najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości Aloe Vera Gel najlepiej jest myć zęby dwa razy: po raz pierwszy w celu oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i od razu drugi raz – aby zadbać o dziąsła, jak również przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych.


Forever Aloe Bright:

  • niezwykle efektywnie i precyzyjnie czyści powierzchnię zębów;
  • nie zawiera żadnych materiałów, które ścierają szkliwo;
  • dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym aloesu Forever zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej;
  • jest pomocna w zwalczaniu stanów zapalnych oraz infekcji grzybiczych w jamie ustnej dzięki zawartości propolisu pszczelego;
  • wzmacnia i zabezpiecza dziąsła;
  • daje uczucie długotrwałej świeżości;
  • działa delikatnie rozjaśniająco na powierzchnię szkliwa;
  • chroni przed parodontozą.

GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 35,5%), kit pszczeli (propolis), uwodniona krzemionka, sorbitol, wypełniacze, kompleks chlorofilowo-miedziowy.


Opakowanie: 130 g

Forever aloe

Opinie

Oceń 
Miki 2017-05-31

na paradontozę

Żel aloesowy Forever do zębów polecił mi stomatolog, w celu zmniejszenia i opóźnienia objawów paradontozy. Jestem bardzo z niego zadowolony. Polecam serdecznie

Oceń 
Paulina R. 2016-11-28

warta każdej ceny

Aloesowa pasta Forever warta jest każdej ceny- świetnie myje, zęby stają się bielsze i na dodatek wzmacnia dziąsła.
Polecam

Oceń 
Maja 2016-11-20

doskonala dla dzieci

Aloesowa pasta do zębów Forever jest doskonala dla dzieci. Moje dzieci bardzo ją lubią.
Polecam gorąco

Oceń 
Michał 2016-09-04

do masażu dziąseł

Tą pastą nie tylko myję zęby ale również masuję dziąsła. Mam początki paradontozy i stomatolog poradził mi abym wzmacniał dziąsła poprzez masaż właśnie tą pastą bo zawiera aloe vera i propolis pszczeli.
Jestem zadowolony z tego produktu

Oceń 
Mono 2016-08-31

Świetna

Bardzo mi odpowiada aloesowa pasta do zębów Forever; czyści dokładnie i pozostawia dlugotrwale uczucie świeżości

Oceń 
Sławek 2015-10-17

Długotrwała świeżość

Mój problem polegał na tym, że musiałem kilka razy dziennie myć zęby i nieustannie żuć gumę miętową, żeby nie krępował mnie mój oddech. To, co mnie uderzyło w aloesowej paście Forever Bright to, to że efekt świeżości po umyciu nią zębów utrzymywał się znacznie dłużej niż po tych, które dotąd stosowałem.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloesowa pasta do zębów,  Forever Aloe  Bright

Aloesowa pasta do zębów, Forever Aloe Bright

Aloesowa pasta do zębów Forever Aloe Bright dzięki właściwościom aloesu Forever, zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co chroni przed próchnicą, jak również powstawaniem kamienia.

Napisz opinię