Odżywka do włosów Aloe - Jojoba, Aloe - Jojoba Conditioning Rinse

522

Nowe

Odżywka do włosów Aloe-Jojoba firmy Forever Living Products dzięki obecności aloe vera nadaje włosom zdrowy wygląd oraz niesamowitą miękkość.

Więcej szczegółów

96 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Odżywka do włosów Aloe-Jojoba firmy Forever Living Products stanowi wspaniałe uzupełnienie, a także przedłużenie odżywczego działania na włosy produktu, jakim jest Szampon Aloe-Jojoba. Żeby włosy stały się błyszczące, elastyczne, miękkie oraz łatwe do ułożenia powinienny zostać właściwie nawilżone, a ich wierzchnia warstwa – powinna być gładka i dostatecznie mocna, by ochraniać wnętrze przed szkodliwym działaniem środowiska.


W Odżywce do włosów Aloe-Jojoba zastosowano penetracyjne zdolności miąższu Aloe Vera, wraz z odżywczym i wygładzającym wpływem olejku jojoba. Systematyczne stosowanie tej odżywki razem z Szamponem Aloe- Jojoba zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów oraz zapewnia im zdrowy wygląd i niesłychaną miękkość.


Pielęgnowane w ten sposób włosy nie przesuszają się tak łatwo, a także stają się lśniące. W lecie pielęgnacja włosów wzbogacona zostaje o dodatkowy, bardzo cenny element: występujący w Oddżywce do Włosów Aloe-Jojoba miąższ aloesowy zabezpiecza włosy przed złym wpływem promieniowania UV. Warto mieć to na uwadze przed pójściem na plażę!


Odżywka do włosów Aloe-Jojoba stanowi znakomite uzupełnienie i przedłużenie działania Szamponu Aloe-Jojoba. Na świeżo umyte włosy należy nanieść odrobinę Odżywki Aloe-Jojoba na czubki palców i rozprowadzić delikatnymi, masującymi ruchami po całych włosach. Po około 2 minutach należy spłukać obficie ciepłą wodą. Czasami można dołączyć do tego produktu inne substancje działające odżywczo na włosy; np. żółtko jaja czy zmiksowana masa z ziół lub owoców. W taki sposób przygotowaną maseczkę piękności należy przetrzymać na włosach nieco dłużej.


Odżywka Aloe-Jojoba:

  • odpowiednio nawilża keratynową strukturę włosa;
  • zawiera czysty miąższ aloe vera i olejek jojoba;
  • chroni przed rozdwajaniem się końcówki włosów;
  • zapobiega utracie koloru włosów - w jej skład wchodzi naturalny filtr promieniowania UV;
  • nadaje włosom zdrowy wygląd oraz niesamowitą miękkość;
  • podkreśla wyjątkowe piękno włosów o naturalnym skręcie.


GŁÓWNE SKŁADNIKI:
Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 43%), woda dejonizo-wana, hydrolizowane białko z pszenicy, olejek jojoba, pantenol, emulgatory, wypełniacze, aromat.


Opakowanie: 237 ml

aloe vera, Forever, aloes

Opinie

Oceń 
Aleksandra z Gdyni 2016-09-04

piękne włosy

myślałam że to będzie po prostu kolejna odżywka ułatwiająca rozczesywanie ale nie sądziłam, że włosy będą po niej tak lśniące i miękkie
daję 5 gwiazdek

Oceń 
Karolina 2015-09-16

Rewelacja

Bardzo lubię odżywkę do włosów Forever, nie tylko za wspaniałe działanie ale również za piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Odżywka do włosów Aloe - Jojoba, Aloe - Jojoba Conditioning Rinse

Odżywka do włosów Aloe - Jojoba, Aloe - Jojoba Conditioning Rinse

Odżywka do włosów Aloe-Jojoba firmy Forever Living Products dzięki obecności aloe vera nadaje włosom zdrowy wygląd oraz niesamowitą miękkość.

Napisz opinię