Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

376

Nowe

Forever Arctic Sea to opracowany przez Forever Living Products suplement diety zawierający kwasy tłuszczowe Omega-3 z olejów z ryb i kalmarów, a także oliwy z oliwek.

Więcej szczegółów

148 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Living Products powstał suplement diety o nazwie Forever Arctic Sea, w którym specjalnie opracowane proporcje Omega 3 nasladują dietę bogatą w ryby i owoce morza.


Nowe, ulepszone stworzone przez Forever Living Products Forever Arctic Sea zawiera niepowtarzalną mieszankę obfitującego w kwas DHA oleju z kalmarów, oleju z ryb dostarczającego cennych tłuszczy z rodziny Omega-3 oraz oliwy z oliwek o wysokiej zawartości należącego do rodziny Omega-9 kwasu oleinowego.


• Specjalnie dobrane proporcje Omega-3, naśladujące dietę bogatą w ryby i owoce morza
• Dzięki naturalnemu aromatowi z limetki produkt posiada przyjemny zapach minimalizując rybną woń
• Pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i przyjazny dla oceanu
• Źródło kwasów EPA i DHA


Istotna równowaga Omega-3:Omega-6

Jeśli chodzi o nienasycone kwasy tłuszczowe Omega, wielkie znaczenie ma ich właściwa równowaga, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę. Zrównoważona pod względem odżywczym dieta zapewnia odpowiedni stosunek kwasów DHA do EPA, a zatem od 1:1 do 1:4.


Kwas DHA należący do grupy Omega-3 w sposób naturalny występuje w organizmie – w największych ilościach w oczach, mózgu i sercu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia, a wraz z kwasem EPA pomaga zachować zdrowe serce.


Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA albo 250 mg EPA oraz DHA dziennie.


GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Oleje z ryb głębinowych - naturalne nienasycone kwasy omega-3, w tym głównie DHA oraz EPA, oraz kwas oleinowy z oliwek, witamina E.


OPAKOWANIE: 60 kapsułek

aloe vera, Forever, aloes

Opinie

Oceń 
milena w. 2017-05-31

doskonały produkt dla kaźdego

Od lat stosuję Arctic Sea- jak jeszcze byla ta starsza formula. Dzieki niemu zapomnialam juz co znacza chroniczne problemy ze skórą, wypadajace włosy czy łamliwe psaznokcie.

Oceń 
ENDRIU 2017-04-06

tran do tranu nie podobny

Tran do tranu nie podobny i Forever Arctic Sea jest najlepszym przykładem na to. Rewelacyjny produkt, ktory warto wyprobowac

Oceń 
Agnieszka M 2016-07-27

nowa formuła

Fajnie, że firma Forever Living products ciągle coś udoskonala i pozostaje w temacie. Ta nowa formuła Arctic sea jest na to najlepszym dowodem ;)
Polecam ten suplement diety

Oceń 
Renata Majcher 2015-11-11

cenne kwasy

Kupuję Forever Arctic Sea mojej babci. Ma 80 lat i lekarz zalecił jej suplementację tymi wszystkimi kwasami, których najwięcej jest w rybach.
Polecam

Oceń 
Kinga Rutkowska 2015-10-01

Poprawiła mi się kondycja skóry, paznokci i włosów

Forever Arctic sea stosuję od roku. Od tego czasu wyraźnie poprawił się wygląd mojej skóry, włosów i paznokci.
Suplement wart polecenia

Oceń 
Małgosia Ch. 2015-09-05

Na wzmocnienie

Arctic Sea polecił mi lekarz, kiedy po narkozie nie mogłam dać sobie rady z wypadającymi włosami i ogólnym osłabieniem organizmu. Muszę przyznać, że jest znacznie lepiej. Bez wątpienia włączę ten tran już na stałe do mojej diety.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

Forever Arctic Sea, Tłuszcze wielonienasycone omega-3 i omega-6

Forever Arctic Sea to opracowany przez Forever Living Products suplement diety zawierający kwasy tłuszczowe Omega-3 z olejów z ryb i kalmarów, a także oliwy z oliwek.

Napisz opinię