Forever Calcium, Wapno Organiczne Zobacz większe

Forever Calcium, Wapno organiczne

206

Nowe

Forever Calcium to świetne, stworzone przez Forever Living Products, źródło wapnia, a także witaminy D, która pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Więcej szczegółów

112 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Forever Living Products opracowało nowy suplement diety- Forever Calcium, dostarczający cenne minerały, którymi są wapń, magnez, cynk, mangan, miedź, a także witaminy C i D.


Codziennie polegasz na sile swojego ciała, a jej źródło ukryte jest wewnątrz organizmu. Zastosowana przez Forever Living Products forma wapniadiglicynian wapnia jest niezwykle skuteczna we wspieraniu prawidłowej budowy kości, gdyż przez dłuższy czas utrzymuje się w systemie krwionośnym i nie zakłóca naturalnego pH żołądka.


Co więcej nowa kompozycja pierwiastków w stworzonym przez Forever Living Products - Forever Calcium jest mniejszych rozmiarów, co powoduje, że jest łatwiejsza do spożycia w stosunku do poprzedniej receptury.


Badania naukowe udowodniły, że wraz z wiekiem zmniejsza się zdolność naszego organizmu do przyswajania wapnia. Są raporty, które wręcz twierdzą, że różnica między dzieckiem a dorosłym w przyswajaniu wapnia z pożywiania sięga 60%. Jak zatem możemy troszczyć się o zdrowie naszych zębów i kości?


Za sprawą właściwej ilości witaminy D, wapń występujący w Forever Calcium lepiej się wchłania. Zalecana porcja dzienna pokrywa całkowite zapotrzebowanie na wapń, miedź, mangan i witaminę D i C – nieodzowne dla zachowania zdrowego układu kostnego.


Spożywając cztery tabletki dziennie Forever Calcium zadbasz dodatkowo o swoją skórę, zęby, paznokcie i włosy.
Dzięki dodatkowi cynku, witaminy C i miedzi w ulepszonym Forever Calcium ułatwi Ci również utrzymać piękny wygląd oraz ochronić organizm przed procesami starzenia.
• Zawiera witaminę C oraz D oraz składniki mineralne: wapń, magnez, cynk, mangan i miedź
• Wapń, cynk oraz mangan są konieczne dla zachowania zdrowia układu kostnego
• Witamina D pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi i odgrywa ważną rolę przy podziale komórek
• Znakomite uzupełnienie codziennej diety w wapń, często zbyt ubogiej w ten ważny pierwiastek


 


Zawartość składników odżywczych w 2 tabletkach:

wapń 500 mg (63%*)
Magnez 200 mg (67%*)
Witamina D 5 mg (100%*)
* % zalecanego dziennego spożycia


INNE SKŁADNIKI:

Fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy z warzyw, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu z warzyw, ekstrakt z soi, kwas cytrynowy, hydroksypropylometyloceluloza, naturalny aromat.


OPAKOWANIE: 90 tabletek


Opinie

Oceń 
Mirka ze Świebodzic 2016-09-18

cenna kompozycja

Stosuję Forever Calcium, ze względu na kompozycję. Podczas badania na gęstość kości okazało się, że mimo iż spożywam duże ilości mlecznych produktów, to mam osteopenię. Dopiero lekarz wytłumaczył mi, że dla dobrego przyswajania wapnia przez organizm i właściwego jego wykorzystania niezbędny jest magnez, a także witamina D. W przeciwnym razie sam wapń nie wchłaniając się tam, gdzie powinien może narobić więcej szkody niż pożytku. Z tego właśnie powodu wybrałam Forever Calcium. W tych tabletkach jest całą ta cenna kompozycja.
polecam

Oceń 
apolonia z krakowa 2016-09-11

kompleksowo

Dzięki tak bogatemu i przemyślanemu składowi calcium forever kompleksowo dba o układ kostny.
Uważam że warto polecać ten produkt

Oceń 
Jadwiga A. 2016-09-01

jest ze mna od 5 lat

Wapno Forever czyli Forever calcium jest już ze mną od 5 lat czyli od kiedy badanie wykazało początki osteoporozy. Od tamtej pory spokój-wszystkie parametry w normie.
Polecam gorąco ten produkt.

Oceń 
Genowefa z Łomży 2015-11-11

cytrynian wapnia

Stosuję wapno Forever od 4 lat. Wtedy był to jeden z pierwszych suplementów diety, który zawierał cytrynian wapnia. Jestem zadowolona z tego produktu. Dzięki niemu nie mam tego okropnego bólu kości.
Polecam produkt Forever Calcium

Oceń 
Sabina R. 2015-09-13

Na osteoporozę

Mam 65 lat i badania wykazały, że mam osteoporozę. Przez rok stosowałam różne środki, ale wyniki badań co prawda niznacznie ale się pogarszały. Szczęśliwym trafem od sąsiadki, z którą z resztą byłam na tym badaniu w naszej przychodni dowiedziałam się o Forever Calcium. Ona zaczęła je brać od razu po badaniu na osteoporozę, bo tak u mnie wynik miała zły. Tyle, że u niej z badania na badanie wyniki się poprawiały. Już po wybraniu pierwszego opakowania Forever calcium moje wyniki się poprawiły. Nie są to tanie tabletki, ale najważniejsze, że działają...

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Calcium, Wapno organiczne

Forever Calcium, Wapno organiczne

Forever Calcium to świetne, stworzone przez Forever Living Products, źródło wapnia, a także witaminy D, która pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Napisz opinię