Forever Lycium Plus, Korzeń lukrecji i owoce licjum chińskiego Zobacz większe

Forever Lycium Plus, Korzeń lukrecji i owoce licjum chińskiego

72

Nowe

Forever Lycium Plus to stworzone przez Forever Living Products połączenie lycium i lukrecji, która dodaje sił i energii.

Więcej szczegółów

154 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pod ekscytująco egzotycznie brzmiącą nazwą Forever Lycium Plus kryje się niezwykły produkt Forever Living Products, będący połączeniem koncentratu z owoców kolcowoju (Lycium barbarum) z wyciągiem z korzenia lukrecji. Obie te rośliny mają z pewnością jedną wspólną cechę: historia ich stoso0wania sięga aż czasów starożytnych Chin.


Okazuje się, że już przeszło 2000 lat temu zarówno korzeń lukrecji, jak i jagody kolcowoju były na niezwykle szeroką skalę stosowane w krajach Dalekiego Wschodu, w których najważniejszą zasadą była dbałość o utrzymanie harmonii i równowagi zdrowotnej całego organizmu.


Pierwszy ze składników Forever Lycium Plus to ekstrakt z korzenia lukrecji. Wspiera on przemianę materii i trawienie, a także dodaje energii. Jest to również jeden z najsilniej działających naturalnych antyuleniaczy.


Nie bez przypadku oba składniki Forever Lycium znalazły się w ofercie Forever Living Products tuż obok czystego miąższu aloe vera. Najkorzystniej będzie zatem połączyć wszystkie dostępne nam naturalne siły przeciw procesom zbyt szybkiego „zużywania się” organizmu i wszystkim związanym z tym skutkom.


Tak dużo można zrobić już od tej chwili. Ot, chociażby popijać Forever Lycium Plus codzienną porcją ulubionego napoju aloesowego; Forever Aloe Vera Gel lub Forever Aloe Berry Nectar.


• Źródło składników roślinnych

• Posiada w swoim składzie lukrecję, czyli składnik o wzmacniającym na organizm działaniu, jeden z najbardziej efektywnych naturalnych antyutleniaczy, dodaje energii i sił


Zawartość składników odżywczych w 1 tabletce:


Ekstrakt z owoców kolcowoju (Lycium barbarum) 300 mg
Ekstrakt z korzenia lukrecji 37,5 mgOPAKOWANIE: 100 tabletek


suplementy Forever Living Products

Opinie

Oceń 
Beata 2016-09-04

wzmocniło mnie

Dzięki Forever Lycium Plus znów czuję się pełna energii a byłam już na skraju załamania nerwowego z powodu uczucia ciągłego zmęczenia. Przez jakieś 8 miesięcy przeżywałam coś jakby przesilenie wiosenne. Najgorsze było, to że wszystkie badania wychodziły ok i nie miałam żadnych poważniejszych chorób. Na szczęścia koleżanka znała ten suplement diety Forever i namówiła mnie na jego zakup.
Będę jej wdzięczna do końca życia! Po dwóch miesiącach stosowania znów jestem sobą!

Polecam Forever Lycium Plus każdemu "zmęczonemu życiem"!

Oceń 
Marianna K. 2016-08-11

skóra staje się bardziej sprężysta

Po dwóch miesiącach stosowania widzę skóra na twarzy i szyi stała się bardziej sprężysta.
Jestem zadowolona z efektów

Oceń 
Apolonia Opacz 2015-11-14

nadal działa

jednak nie ma to jak stare sprawdzone środki. To co działało wieki temu, działa również teraz.
Polecam

Oceń 
Marta Michalska 2015-10-02

Na skórę i nie tylko

O Forever Lycium Plus usłyszałam od mojej sąsiadka, która cierpi na zwyrodnienie stawów. Biedna ma powykręcane palce dłoni i twierdzi, że tylko dzięki lukrecji i lycium występującym w Forever Lycium plus może funkcjonować w miarę normalnie. Zażywam ten produkt od trzech miesięcy i muszę przyznać, że zauważyłam jego pozytywny na moją skórę. Stała się ładniejsza i wygląda na bardzo zdrową.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Lycium Plus, Korzeń lukrecji i owoce licjum chińskiego

Forever Lycium Plus, Korzeń lukrecji i owoce licjum chińskiego

Forever Lycium Plus to stworzone przez Forever Living Products połączenie lycium i lukrecji, która dodaje sił i energii.

Napisz opinię