Propolis Pszczeli Forever, Forever Bee Propolis Zobacz większe

Propolis pszczeli Forever, Forever Bee Propolis

27

Nowe

Propolis Forever - Forever Bee Propolis zawiera propolis czyli kit pszczeli o wyjątkowej czystości, który dodatkowo wzbogacono o mleczko pszczele.

Więcej szczegółów

144 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Suplement diety, którym jest Propolis Forever - Forever Bee Propolis zawiera propolis czyli kit pszczeli, który dodatkowo zawiera mleczko pszczele.


Gdy pada hasło „produkty pszczele” pierwszym skojarzeniem jest zawsze miód, a zaraz po nim pyłek. Jednak propolis a zatem kit pszceli, lepka przypominająca żywicę substancja, jest tak samo ważna.


Propolis jest zbierany przez pszczoły, a po przetworzeniu wykorzystywany jako materiał budulcowy i uszczelniający ul. Nazwa propolis stanowi dokładne odzwierciedlenie jego funkcji. To słowo wywodzące się z greki, które dosłownie oznacza „przedmurze miasta”.


Propolis na tyle dobrze spełnia swoje zadania i stanowi tak skuteczną ochronę, że wnętrze ula zabezpieczone jest lepiej niż większość sal operacyjnych!


Ze względu na swoje właściwości propolis był wykorzystywany już w starożytności. Z dobrodziejstw jego korzystali Egipcjanie, Grecy, Rzymianie i Asyryjczycy.


O produkowanej przez pszczoły żywicowatej substancji, podobnej nieco do bursztynu, pisał już w I wieku naszej ery Dioskuryd Pedanios – nadworny medyk cesarzy rzymskich, Nerona i Wespazjana – ten sam, który znany jest z opisania wielu właściwości aloesu.


Forever Bee Propolis wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu.


Forever Living Products oferuje Forever Bee Propolis, który zbierany jest na regionach wolnych od zanieczyszczeń. Dla jeszcze lepszego zapewnienia czystości Propolisu Forever, wykorzystywane są w specjalny sposób zaprojektowane zasobniki.
Forever Bee Propolis nie zawiera żadnych substancji barwiących.• W sposób naturalny zwiększa odporność
• Wzbogacony mleczkiem pszczelim
• Bez sztucznych barwników i konserwantów


GŁÓWNE SKŁADNIKI: Kit pszczeli (propolis), miód pszczeli, Mleczko pszczele, naturalny aromat migdałowy.


Opakowanie: 60 tabletek

Opinie

Oceń 
Teo 2016-10-15

wybawienie

Nie ma dla mnie nic lepszego od propolisu pszczelego Forever podczas nawet najpoważniejszej infekcji.
Polecam

Oceń 
Violetta 2016-10-03

wysoka skuteczność

Przez trzy dni zażywałem propolis pszczeli Forever podczas paskudnej infekcji. Jestem zdumiona szybkością i skutecznością działania tego produktu. Już po 3 dniach czułam się doskonale, podczas gdy normalnie nigdy nie choruję krócej niż 7-10dni.
Warto polecać ten produkt

Oceń 
Teddy 2016-08-31

numer 1

Propolis pszczeli Forever od kilku lat jest numerem 1 na mojej liście najskuteczniejszych środków na poważniejsze infekcje czy grypę.
5 gwiazdek to za mało

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Propolis pszczeli Forever, Forever Bee Propolis

Propolis pszczeli Forever, Forever Bee Propolis

Propolis Forever - Forever Bee Propolis zawiera propolis czyli kit pszczeli o wyjątkowej czystości, który dodatkowo wzbogacono o mleczko pszczele.

Napisz opinię