Forever Lean

289

Nowe

W Forever Lean naukowcy z Forever Living Products połączyli składniki, które pomagają w kontroli masy ciała.

Więcej szczegółów

160 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Forever Lean stworzony przez Forever Living Products dostarcza dwa składniki, które mogą pomóc w kontrolowaniu masy ciała. Pierwszy z nich zmniejsza absorpcję tłuszczów, drugi zaś - wpływa na poziom cukru we krwi.


Pierwszym składnikiem jest kaktus Opuntia ficus-indica, powszechnie znany jako opuncja figowa, opuncja figa indyjska lub nopal. Badania wykazały, że błonnik który pozyskuje się z tej wyjątkowej rośliny, posiada bardzo wysoką zdolność wiązania tłuszczów.


Kolejnym składnikiem Forever Lean są nasiona Phaseolus vulgaris, czyli fasoli zwyczajnej. 


Trzeci składnik suplementu diety Forever Lean stanowi chrom, który jest ważnym mikroelementem wspierającym naturalną zdolność organizmu do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, będąc elementem czynnika tolerancji glukozy (GTF). Jest to wyjątkowo istotne dla zachowania prawidłowej przemiany materii.


Trzecim najskuteczniejszym składnikiem w Forever Lean jest trójchlorek chromu. Chrom to ważny mikroelement, który wspiera naturalną zdolność organizmu do regulowania poziomu cukru we krwi, będąc elementem czynnika tolerancji glukozy (GTF). Jest to szczególnie ważne dla zachowania prawidłowej przemiany materii.


Wspólnie składniki te mogą pomóc ci odnieść sukces w dążeniu do idealnej wagi.


W celu uzyskania największej skuteczności odchudzania, ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia poprzez stosowanie na co dzień zdrowej diety oraz regularne uprawianie gimnastyki. Dzięki temu twój ogólny system kontroli wagi będzie kompletny, a Tobie łatwiej będzie utrzymać pożądaną wagę.


    • Produkt zawiera składniki pomagające kontrolować masę ciała, dzięki zmniejszaniu wchłaniania tłuszczu z diety oraz utrzymywaniu poziomu cukru we krwi.

Zalecane spożycie:

Dorośli 1-4 kapsułekidziennie. Jedną kapsułkę popić wodą, bezpośrednio przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.


Zawartość składników odżywczych w 1 kapsułce:
ekstrakt z opuncji figowej    262 mg
ekstrakt z fasoli zwyczajnej 111 mg
chrom                                 30 ug (75%*)
*% zalecanego dziennego spożycia

Opakowanie: 120 kapsułek

suplementy diety Forever

Opinie

Oceń 
odchudzona Kielczanka 2016-09-18

udało się

Dzięki Forever Lean udało mi się chyba pierwszy raz w życiu dotrwać do końca trwającej dwa tygodnie diety odchudzającej. Po raz nie miałem tej natrętnej potrzeby podjadania. Dzięki temu ściśle przestrzegałam diety, ćwicząc przy tym oczywiście i pijąc dużo wody niegazowanej i sukces!!!!
4 kilo mniej!!!
polecam

Oceń 
Izka 2016-09-04

daje uczucie sytości

Moje doświadczenia z Forever Lean są bardzo pozytywne. W 100% spełnił moje oczekiwania. Dawał mi uczucie sytości w czasie stosowania diety odchudzającej, dzięki czemu nie miałam potrzeby podjadania i chyba właśnie dlatego udało mi się trochę schudnąć.
Polecam

Oceń 
Nina Suchecka 2015-10-22

HURRRRAAA

Hura!!!!! dzięki Forever Lean schudłam 3 kilo w ciągu półtora miesiąca i czuje się fantastycznie!!!
Polecam ten produkt naprawdę działa!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Lean

Forever Lean

W Forever Lean naukowcy z Forever Living Products połączyli składniki, które pomagają w kontroli masy ciała.

Napisz opinię