Aloesowy Zestaw Tonizujący do Ciała Zobacz większe

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała

55

Nowe

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała to oparty na aloesie Forever, sposób na piękną i gładką skórę całego ciała bez cellulitu.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała to oparty głównie na aloesie Forever, sposób na piękną i gładką skórę całego ciała bez cellulitu.


To rewolucyjne, stworzone przez aloesowego potenetata- firmę Forever narzędzie do "rzeźbienia sylwetki".


Zafunduj sobie domowy zabieg tonizujący, opracowany przez Forever Living Products, by pomógł ci modelować, ujędrniać oraz tonizować skórę, jednocześnie ograniczając jakiekolwiek przejawy cellulitu.


Kompozycja Aloe Vera, ziół kontynentu europejskiego i naturalne substancje o rozgrzewającym działaniu to Twoja sekretna broń w walce ze szpecącym cellulitem.


Skład Aloesowego zestawu tonizującego:

Aloesowy Krem Tonizujący do Ciała
Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała
Aloesowy Żel do Kąpieli

Dodatkowo w zestawie występują:

• Rolka specjalnej folii do owijań z Kremem tonizującym
• Myjka z szorstkich włókien luffy dyniowatej przeznaczona do masażu całego ciała Aloesowym żelem podczas kąpieli.


W Forever Living Products jesteśmy bardzo dumni z tego znakomitego zestawu –, który jest nie tylko sposobem na piękną i głądką skórę, ale również rewelacyjnym narzędziem do „rzeźbienia sylwetki”.


UWAGA:
Nie stosuj zestawu jeśli jesteś w ciąży, niedawno przechodziłeś/-aś zabieg chirurgiczny albo cierpisz na określone schorzenia, takie jak choroby serca, zapalenie żył lub problemy z krążeniem. Przed zastosowaniem nanieś odrobinę produktu miejscowo, w celu sprawdzenia, czy nie wystąpi reakcja alergiczna.


Kiedy używasz Tonera oraz Conditioning Creme:

  • Umyj dłonie zaraz po naniesieniu produktu.
  • Unikaj kontaktu z oczami.
  • Nie stosuj na piersi, twarz oraz okolice bikini.
  • Jeżeli dojdzie do podrażnienia skóry, od razu zmyj wodą.
  • Nie nanoś na podrażnioną skórę, ani zaraz po goleniu.

SPOSÓB ZASTOSOWANIA:


ETAP 1
Oczyszczanie z Żelem do kąpieli Aloe Bath Gelee i myjką loofah

Poznaj ekskluzywny ̋Żel do kąpieli Aloe Bath Gelee. Używany z myjką loofah myje, oczyszcza, pieści, rewitalizuje, relaksuje i masuje skórę. Nanieś ̋żel na myjkę i delikatnie wmasowuj w skórę, do momentu, aż uzyskasz obfitą pianę; następnie spłucz. Stosuj każdego dnia, by Twoja skóra była gładka i miękka.ETAP 1
Zaznaczanie i mierzenie

Jeśli ciekawa jesteś, ile centymetrów stracisz, możesz dokonać pomiaru tonizowanych części ciała. W czasie mierzenia przed tonizacją zaznacz niezmywalnym markerem skórę przy górnej i dolnej krawędzi miarki. Dzięki temu zyskasz pewność, że po zabiegu zmierzysz się dokładnie w tym samym miejscu.ETAP 3

Nakładanie Aloe Body Toner
Przed zastosowaniem Aloe Body Toner, nanieś jego odrobinę miejscowo, w celu sprawdzenia, czy nie występuje reakcja alergiczna. Jeżeli po upływie 24 h nie wystąpiło zaczerwienienie ani swędzenie, nałóż krem obficie na tonizowane części ciała. Aloesowy krem tonizujący do ciała Forever działa na skórę rozgrzewająco i stymulująco.ETAP 4
Nakładanie folii

Owiń folię ́dookoła tych części ciała, na które naniesiony został Toner. NIE OWIJAJ TWARZY, SZYI, BARKÓW, KLATKI PIERSIOWEJ, PRZEDRAMION, OKOLIC BIKINI ANI ŁYDEK. Dla Twojego bezpieczeństwa, Aloesowy zestaw tonizujący Forever jest przeznaczony wyłącznie do zastosowania na ramiona, brzuch i uda. Jeżeli zajdzie taka potzreba możesz użyć podwójnej warstwy folii.
Ułóż się wygodnie i pozostaw folię na około godzinę. Nie angażuj się w tym czasie w żadną intensywną aktywność fizyczną, ale również nie zaśnij. Stosując nożyczki o zaokrąglonych końcówkach, rozetnij zużytą folię i wyrzuć zużytą folię. Zmierz ponownie tonizowane części ciała, poprzez przyłożenie miarki pomiędzy znakami, które naniosłaś wodoodpornym markerem. Odejmij wynik od wartości poprzedzającej tonizację, żeby zobaczyć ile centymetrów ci ubyło. Ewentualne pozostałości Aloe Body Toner wmasuj w skórę.KONTYNUACJA
Aloe Body Conditioning Creme
Pomiędzy sesjami z owijaniem, na całe ciało nakładaj obficie Aloe Body Conditioning Creme, żeby Twoja skóra pozostała miękka i gładka. Aloesowy krem odżywczy wspaniale uzupełnia działanie Aloesowego kremu tonizującego do ciała, sprawiając, że skóra stanie się jędrna i wygładzona.
Wszystkie elementy Aloesowego zestawu tonizującego Forever, w połączeniu z odpowiednią dietą oraz systematyczną gimnastyką, mogą wspomóc Cię w walce z cellutitem. Nanoś Aloesowy krem pielęgnacyjny do ciała bezpośrednio na skórę na miejsca nie owinięte folią podczas zabiegu tonizacji, lub na całe ciało jako krem do codziennej pielęgnacji, kiedy nie stosujesz tonizacji.
Aloe Body Conditioning Creme pomaga w stymulacji podskórnego krążenia, wpływając na wierzchnią warstwę ́ tkanki tłuszczowej. Nie nakładaj kremu na podrażnioną lub świeżo ogoloną skórę ́ani zaraz po kąpieli. Nie stosuj na piersi, twarz, okolice bikini ani błony śluzowe. Unikaj kontaktu z oczami. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry, obficie umyj ją ciepłą wodą. Natychmiast po nałożeniu kremu dokładnie umyj ręce, dokładnie zakręć tubkę z kremem i przechowuj poza zasięgiem dzieci.Uwagi ogólne:
Zabiegi „body wrap” stosowane są by ujędrnić skórę lub zeszczupleć. Efekty będą mniej widoczne u osób o długotrwale skumulowanej tkance tłuszczowej, ponieważ nagromadzony tłuszcz pod skórą twardnieje z czasem. Dla otzryamania trwałych efektów będzie potrzebna regularna gimnastyka wraz z odpowiednia dietą. U ludzi o wyrzeźbionej masie mięśniowej efekty te ̋będą mniej widoczne. Najbardziej widoczne efekty uzyskać mogą osoby, które przytyły w krótkim czasie albo mają słabo napiętą skórę. Podczas pierwszego tygodnia wykonać można dwie, trzy sesje z owijaniem, zaś w następnych tygodniach zmniejszyć ich częstotliwość zgodnie ze swoimi potrzebami. Po zabiegu możesz odczuwać pragnienie, co jest normalne, gdyż doszło do utraty wody z organizmu. Zalecane jest picie większej ilości wody, co wspiera przemianę ́materii i przyspiesza eliminację tłuszczu i wody.


Opinie

Oceń 
Martynka z Gdyni 2016-09-02

Jest ze mną rok w rok

aloesowy zestaw tonizujący Forever stosuję każdego roku przed wakacjami, żeby "apetycznie" prezentować się w bikini ;)

Oceń 
Magdalena z Białegostoku 2015-09-21

5 gwiazdek za skuteczność działania

Aloesowy zestaw Tonizujący do ciała Forever działa cuda. Miałam potworny cellulit na udach i pośladkach czyli chyba najtrudniejszych do odtłuszczeniach miejscach. Byłam już zdecydowana na liposukcję, pomimo wielkiego strachu, ale nie widziałam żadnego wyjścia, bo wszelkie ćwiczenia i pdeudo spalacze tłuszczu na nic się zdały. Na szczęście na kilka dni przed wyznaczonym już terminem zabiegu koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie Aloesowego zestawu tonizującego do ciała Forever. Pierwszy zabieg przeprowadziłyśmy u niej w domu ściśle według zaleceń Forever Living Products. Oczywiście nic się nie zmieniło, ale już po kilku razach kiedy mierzyłam moje krągłości centymetr pokazywał za każdym razem coraz mniej. Do tego stopnie, że po 30 zabiegach uda wyszczupliłam o 5cm a biodra o 8. Nigdy nie czułam się lepiej.
Polecam z całego serca!!!!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała

Aloesowy zestaw tonizujący do ciała to oparty na aloesie Forever, sposób na piękną i gładką skórę całego ciała bez cellulitu.

Napisz opinię