Błyszczyk do ust Sonya- Podwójny diament, Luscious lip colour- Double diamond Zobacz większe

Błyszczyk do ust Forever- Podwójny diament

423

Nowe

Dzięki błyszczykowi Forever- podwójny diament z aloe vera, Twoje usta będą wyglądać niezwykle atrakcyjnie, świeżo i interesująco.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Spraw aby Twoje usta błyszczały dzięki błyszczykowi Forever - Podwójny diament. Ten luksusowy, odżywczy błyszczyk został wzbogacony naszym własnym aloesem Forever.

Dzięki błyszczykowi Forever Living Products, Twoje usta zyskają świeżość i ładny wygląd i to przez znacznie dłuższy okres czasu, niż myślisz! Błyszczyk Forever z aloe vera jest transparentny i wzbogacony diamentowymi drobinkami. Dzięki temu nie ujmuje on ustom nic z ich naturalności - a wręcz przeciwnie...zyskują piękny delikatny diamentowy połysk.

Błyszczyk Forever Living Products może być nakładany sam na usta bądź, też na którąkolwiek z pomadek  firmy Forever Living Products, w których podstawowym składnikiem jest oczywiści aloes Forever. W obu przypadkach usta nabiorą blasku, świeżości i niezwykłej urody.

Dzięki niepowtarzalnemu składowi, bazującemu na aloe vera, błyszczyk do ust Forever Living Products jest także kosmetykiem pielęgnacyjnym: nawilża i zmiękcza wrażliwą skórę ust oraz chroni ją przed przesuszaniem czy promieniami słonecznymi.

Niezwykle ważne jest to, że błyszczyk Forever Living Products nie rozmazuje się przy wyższej temperaturze, dzięki czemu można go stosować spokojnie uprawiając sport lub na plaży.

Błyszczyk Forever z aloe vera wyposażony jest w praktyczny aplikator, rączka którego jest podświetlana, dzięki czemu łatwo jest go nakładać niezależnie od oświetlenia. Co więcej zawiera on wbudowane lusterko, które znajduje się w opakowaniu. Możesz go używać, jeśli chcesz żeby Twoje usta pomalowane były nienagannie.

Aplikując błyszczyk Forever Living Products w niektórych tylko miejscach, można wizualnie odmienić kształt warg, np. na mniej lub bardziej pełne, zgodnie z upodobaniami.


Lśniący błyszczyk Forever Living Products - doubble diamond doskonale przyciąga światło gwarantując zniewalający uśmiech mieniący się diamentowymi drobinkami.

Opinie

Oceń 
Marzena 2015-11-05

cudowny

Ten błyszczyk Forever jest po prostu cudowny. Można go stosować zarówno samodzielnie, jak położyć na jakąś szminkę. Sprawia, że usta wyglądają niezwykle seksownie.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Błyszczyk do ust Forever- Podwójny diament

Błyszczyk do ust Forever- Podwójny diament

Dzięki błyszczykowi Forever- podwójny diament z aloe vera, Twoje usta będą wyglądać niezwykle atrakcyjnie, świeżo i interesująco.

Napisz opinię