Forever Ginkgo Plus, Ginkgo Plus Zobacz większe

Forever Ginkgo Plus, Ginkgo Plus

73

Nowe

Forever Ginkgo Plus to niezwykły suplement diety Forever Living Products, zawierający Ginkgo Biloba czyli legendarny „tonik dla umysłu”, który między innymi wspiera koncentrację i uwagę.

Więcej szczegółów

146 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ginkgo Biloba to legendarny „tonik dla umysłu” o historii, która sięga pięciu tysiący lat, to prawdziwa odżywka która wspiera kreatywność. Forever Ginkgo Plus to suplement diety Forever Living Products, stanowiący unikalne połączenie czterech  chińskich ziół. Do głównego składnika, jakim jest wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego, naukowcy z Forever Living Products dodali ekstrakt z grzybów reishi, owoce cytryńca chińskiego oraz kłącze rdestu wielokwiatowego.


Mówi się, że miłorząb to najstarszy gatunek drzewa, który przetrwał do naszych czasów. Drzewa te są długowieczne. Często żyją ponad 1000 lat i są niezwykle odporne na niekorzystne warunki środowiska, do których należą zarówno grzyby, jak i insekty. Ginkgo Biloba to jeden z najpopularniejszych składników suplementów diety w Ameryce Północnej i Europie.


Ekstrakt z liści miłorzębu działa jako antyutleniacz. Wpływa również pozytywnie na mikrokrążenie, co pozwala zachować właściwe funkcje poznawcze, do których należy koncentracja, pamięć oraz zdolność zapamiętywania.


Miłorząb japoński:

  • Zwiększa dopływ krwi do mózgu
  • Wspiera sprawne krążenie
  • Pomaga w zachowaniu prawidłowej elastyczności naczyń krwionośnych
  • Pomaga w zachowaniu sprawnego ciała i umysłu
  • Zawiera zioła wspomagające korzystne działanie miłorzębu

Główne składniki :

Składniki ziołowe:

ekstrakt z grzybów Reishi (Ganoderma lucidum), ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schizandra chinensis), ekstrakt z korzenia rdestu wielokwiatowego (Polygonum multiflorum), standaryzowany ekstrakt flawonoidowo-terpenoidowy z liści miłorzębu japońskiego (Ginko bilobae). Inne składniki: celuloza (subst. wypełniająca), kwas stearynowy (subst. wiążąca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (subst. wiążąca), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca).


Wartość odżywcza 1 taletki:

Ekstrakt (Ginko bilobae, standaryzowany flawonoidowo-terpenoidowy, sproszkowany liść) - 30 mg
Reishi, sproszkowana grzybnia - 210 mg
Cytryniec chiński, sproszkowane jagody - 130 mg
Rdest wielokwiatowy, sproszkowany korzeń - 110 mg


Sposób użycia:

Dorośli 1 tabletka dziennie.


Opakowanie: 60 tabletek


              

Opinie

Oceń 
Waleria 2016-09-04

bogaty skład

To właśnie bogaty skład przekonał mnie do zakupu tego produktu. Obok ginkgo biloba jest szereg innych składników, które pozytywnie wpływają na mózg.
polecam

Oceń 
Maria ze Świebodzic 2016-09-01

z ginko za pan brat

Stosuję paraty z ginko od kilku lat. Ostatnio jednak zraziłam się do kilku preparatow po zapoznaniu się z ich składem-niemal sama chemia! Dlatego podtanowilam spróbowac ginko z forever living.
Przekonal mnie do tego produktu przede wszystkim skład.

Oceń 
Zygmunt Chrzanowski 2015-11-11

polecam

Mam 70 lat i chciałbym na tyle na ile to możliwe zachować jak najlepsze zdrowie- również psychiczne. Stosują ginko Forever i chwalę sobie ten produt.

Oceń 
Konrad z Warszawy 2015-09-27

Pozytywny wpływ

Przeczytałem kilka miesięcy temu artykuł o pozytywnym działaniu ginko biloba. Jestem w średnim wieku ale chcę jak najdłużej zachować przytomność umysłu, mam nadzieję że Forever Ginkgo plus może mi w tym pomóc.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Forever Ginkgo Plus, Ginkgo Plus

Forever Ginkgo Plus, Ginkgo Plus

Forever Ginkgo Plus to niezwykły suplement diety Forever Living Products, zawierający Ginkgo Biloba czyli legendarny „tonik dla umysłu”, który między innymi wspiera koncentrację i uwagę.

Napisz opinię