Oto znana nam wszystkim solidna i trwała podstawa naszego biznesu Forever Living Products – czysty, naturalny Miąższ Aloe Vera! To roślina, którą już przed wieloma wiekami człowiek nauczył się używać dla zdrowia. Znaczna część naszych klientów zna aloes jako znakomite i całkowicie bezpieczne remedium na wszystkie uszkodzenia i zranienia skóry, włącznie z trudno gojącymi się oparzeniami. Jednak jak wielu jeszcze ludzi na świecie nie wie nic o tym, jak wielką wartość odżywczą niesie w sobie wnętrze liścia tej niezwykłej rośliny! I ilu z nich nie domyśla się nawet, że odżywienie to możliwe jest zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz naszego ciała.


Kiedy pijemy czysty miąższ Aloe Vera, działa on na nas na co najmniej dwa sposoby. Po pierwsze: jest znakomitym źródłem substancji odżywczych. Zbadano, że kryje w swym wnętrzu co najmniej 200 substancji, służących jako pożywienie dla komórek ludzkiego organizmu, w tym 20 związków mineralnych, 18 aminokwasów i 12 witamin, włączając w to także B12 – ewenement w świecie roślinnym! Jednak to nie sama zawartość składników odżywczych czyni miąższ aloesowy tak bezcennym źródłem dobrego samopoczucia. Tajemnica tej wspaniałej rośliny tkwi bowiem w jej właściwościach oczyszczających organizm. Miąższ Aloe Vera zawiera substancje, które usprawniają proces samooczyszczania się tkanek naszego ciała, co sprawia, że każdy składnik odżywczy wchłania się o wiele lepiej!


Ścianki naszego jelita cienkiego pokryte są miliardami malutkich wypustek (tzw. kosmków), złożonych z komórek o właściwościach chłonnych. W czasach, które nastały – czasach szybko przygotowywanej i długo konserwowanej żywności – nie dostarczamy naszemu organizmowi tylu substancji odżywczych wraz z jedzeniem, ile chciałyby i mogłyby wchłonąć nasze jelita. Mało tego, często bywa i tak, że bezwartościowa żywność nie wchłonięta przez kosmki, staje się balastem dla przewodu pokarmowego, blokując i dosłownie „zaklejając” większość czynnej powierzchni chłonnej jelit. Czysty miąższ aloesowy pomaga komórkom kosmków uwolnić się od blokującego je szlamu – zupełnie tak, jak sprawny hydraulik udrażnia zatkany zlew w Waszej kuchni. Komórki chłonne jelita cienkiego odzyskują zdolność absorpcji i znów czynią to tak sprawnie jak niegdyś! I nie trzeba długo czekać na efekty – wraz z lepszym wchłanianiem przychodzi lepsze samopoczucie.


Z oczyszczonym, zaopatrzonym w składniki odżywcze i dobrze dotlenionym organizmem mamy coraz więcej energii, a z biegiem czasu stajemy się także coraz bardziej odporni, nie łapiemy tak często rozmaitych infekcji i stopniowo zapominamy o licznych i dokuczliwych dolegliwości, które tropiły nas do tej pory.


Forever Living Products jest czołowym światowym dostawcą czystego miąższu Aloe Vera o najlepszej jakości, jaką tylko można sobie wymarzyć! Zdobycie niekwestionowanej palmy pierwszeństwa w tej dziedzinie było możliwe dzięki temu, że kontrolujemy cały proces produkcji i przeróbki miąższu – począwszy od własnych wielosethektarowych plantacji Aloe Vera w Teksasie, Meksyku i Republice Dominikany. Dzisiaj Forever Living Products prezentuje z dumą naszą pełną ofertę aloesową – od napojów z wysoką zawartością naturalnego miąższu Aloe Vera poprzez kremy, maseczki, produkty pielęgnacyjne, suplementy aż po aloesowe kosmetyki kolorowe Sonya.


Jesteśmy najlepsi! Wszystko dzięki temu, że w pełni kontrolujemy nasz produkt – od chwili gdy dojrzewa na plantacjach aż do momentu, gdy trafia w ręce naszych klientów – to właśnie oni dają najlepsze świadectwa naszego profesjonalizmu – ludzie tak zadowoleni z tego, co przynosi im stały kontakt z produktami Aloe Vera, że w ogóle już nie wyobrażają sobie bez nich życia! Czy ktokolwiek mógłby im się dziwić? Skoro pod wpływem regularnego używania np. któregoś z naszych aloesowych napojów mają więcej energii życiowej a ich system odpornościowy polepsza się wyraźnie z dnia na dzień?


I jeszcze jedna, niezmiernie ważna sprawa. Bardzo wielu klientów pyta Was o to coraz częściej, prawda?

Otóż wszystkie produkty Forever Living Products są absolutnie wolne od jakichkolwiek składników modyfikowanych genetycznie! To bardzo ważne, aby podkreślać ten fakt w rozmowach z klientami, ponieważ problem GMO (ang. Genetic Modified Organisms – organizmy modyfikowane genetycznie) budzi na świecie wiele kontrowersji i jest sporo ludzi, którzy deklarują się jako zdecydowani przeciwnicy całej tej sprawy, zanim nie zostanie zbadana do końca, zwłaszcza pod kątem długofalowego działania na ludzki organizm. Pamiętajmy zatem – żaden z produktów Forever Living Products nie zawiera tego typu substancji i na pewno nie ma z tym nic wspólnego nasz naczelny produkt – czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera. Był już badany w wielu laboratoriach świata, zarówno naszych, jak i innych, zupełnie niezależnych. I wszędzie tam, gdzie poddawano go analizom, porównanie z naturalną zawartością świeżo przekrojonego liścia aloesowego brzmiało „niemal dokładnie identyczny!”.


Trzeba przyznać, że uzyskanie takiego werdyktu jest sporym osiągnięciem, ponieważ aloes zazdrośnie strzeże swoich bezcennych tajemnic i wcale nie jest łatwo pozyskać go i przechowywać w stanie niemal identycznym z naturalnym, bez utraty biologicznych właściwości... Nam się to udało! I najlepszym tego dowodem niech będzie fakt, że Forever Living Products jako pierwsza spośród wszystkich firm aloesowych uzyskała Certyfikat Jakości Międzynarodowej Rady Naukowej ds Aloesu! Cieszmy się więc tym, co przyniosło nam w spadku wielowiekowe doświadczenie minionych pokoleń odkrywających coraz to nowe właściwości Aloe Vera.


Czerpmy pełnymi garściami ze skarbnicy Natury obserwując z radością jak z dnia na dzień pięknieje nasza skóra, jak przybywa nam chęci i energii do życia, jak jesteśmy silni i odporni. Nasz miąższ aloesowy jest tak czysty i tak naturalny! Zupełnie jak idea, aby w równie czysty i naturalny sposób zbudować na tak świetnym produkcie własny, trwały biznes.

dr Elżbieta Bojarska-Olejnik
Źródło: Puls Forever, Wrzesień 2000r.

Aloe Vera