Forever Living Products zaangażowane jest w ideę dostarczania najwyższej jakości surowca, którym jest aloes Forever bezpośrednio do ciebie, z wykorzystaniem nauki, innowacji oraz zaangażowanego zespołu ds. badań i rozwoju, .


Aloes Forever hodowany jest na plantacjach firmy Forever Living Products w Teksasie i Republice Dominikany. Aloes Forever jest starannie uprawiany i pielęgnowany, w celu zagwarantowania jego możliwie najwyższej jakości. O aloesie mawia się często, że jest najcudowniejszym darem Natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu aloesowego kryjącego się we wnętrzu liścia tej rośliny. Troskliwa hodowla aloesu Forever, w najlepszych warunkach klimatycznych gwarantuje, że otrzymasz możliwie najlepszy produkt. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!

W Forever Living Products mawia się często, że „nigdy nie poprzestaniemy na gorszym od najlepszego”. Wierzymy, że jeśli chce się szczycić najwyższymi z możliwych standardami w branży, należy stawiać poprzeczkę wysoko od samego początku, a zatem od plantacji aloesu Forever.

Miąższ aloe vera jest głównym składnikiem większości fenomenalnych produktów aloesowych Forever Living Products i przywiązujemy wielką wagę do tego, aby używać tylko najlepszego. W celu zachowania pełnej kontroli nad jakością aloesu, Forever Living Products ma i nadzoruje w 100% zarówno swoją plantację w dolinie Rio Grande w południowym Teksasie, jak i w Republice Dominikany, gdzie posiadamy plantację aloesu Forever, której powierzchnia wynosi 6 500 akrów. Jest to największa plantacja aloe vera na świecie.

Sprawując 100% kontrolę nad naszymi plantacjami aloesu Forever, kontrolujemy porę sadzenia, wybór roślin, sposoby nawożenia oraz odchwaszczania, porę zbiorów, proces przetwarzania, przechowywanie oraz transport. Co najważniejsze, gdy przetworzony miąższ aloesowy Forever dociera do naszych zakładów wytwórczych, nie musimy się zastanawiać nad tym jaka jest jakość źródła, z którego pochodzi.

W Forever Living Products zawsze wiemy, że w naszych wspaniałych produktach jest najlepszy aloe vera na świecie. Skąd? Gdyż samodzielnie go wyhodowaliśmy!Surowce mogą się różnić pomiędzy sobą nawet do 500%, w zależności od metod, w jaki je zebrano, od klimatu, pory roku oraz warunków przechowywania. W celu zminimalizowania tych różnic oraz pewności co do jakości aloesu Forever, w naszej firmie liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do zakładów wytwórczych w ciągu jedynie godzin od momentu zbioru. Dzięki temu troszczymy się o to, żebyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ aloesowy Forever, o nietkniętych pierwotnych właściwościach, dokładnie tak jak być powinno.