Aloes Forever hodowany jest na plantacjach stanawiących własność firmy Forever Living Products zarówno w Teksasie, jak i Republice Dominikany. Aloes Forever jest uprawiany i pielęgnowany z wielką starannością, dla zagwarantowania jego możliwie jak najwyższej jakości, którą uzyskuje się dzięki odpowiednim warunkom środowiskowym panującym na obu plantacjach aloe vera firmy Forever Living Products; idealnym proporcjom gleby, temperatury oraz właściwej ilość opadów atmosferycznych.

O aloe vera często mawia się, że to najlepszy darem Natury, ze względu na dobroczynne właściwości miąższu aloesowego kryjącego się we wnętrzu liścia tej rośliny. Aloe vera od dawien dawna wychwalany jest za naturalnie kojące, chłodzące oraz nawilżające właściwości. Roślina aloesu znana jest z kojącego wpływu na lekkie oparzenia, z przynoszenia ulgi podrażnionej skórze i nawilżania jej, a także ze wspierania naturalnych właściwości regenerujących skórę.

Korzystając z nauki, innowacji oraz zaangażowania zespołu ds. rozwoju i badań, Forever Living Products zaangażowane jest w ideę dostarczania najlepszego aloe vera bezpośrednio do ciebie pod postacią wspaniałych produktów aloesowych Forever, począwszy od napojów aloesowych, kremów i emulsji, toników a na szamponach i odżywkach do włosów skończywszy.