Utworzone w 1978 r., na bazie kapitału niewiele większego od marzeń i ciężkiej pracy, Forever Living Products w chwili obecnej jest multimiliardowym, zmieniającym ludzkie życie przedsiębiorstwem, z siedzibą znajdującą się w Scottsdale, w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Założycielem Forever Living Products jest Rex Maughan. Firma Forever Living Products produkuje oraz sprzedaje produkty na bazie aloesu Forever, dla zdrowia i urody. Są to wspaniałe produkty aloesowe.

Ludzie podobni do was, zajmują się dystrybucją tych wywierających dobroczynny wpływ na życie produktów z aloesem Forever, oferując każdemu szansę posiadania własnego interesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki przetestowanemu planowi.

Forever Living Products działa w 145 krajach na całym świecie, zrzesza ponad 9,5 miliona dystrybutorów, oferuje każdemu jedyną i niepowtarzalną szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.
Opierając się na latach doświadczeń, pionierskich ideach, solidnych wartościach oraz niezrównanej kontroli jakości, firma Forever Living Products wciąż przeciera nowe drogi w swojej podróży do trudnych do wyobrażenia sukcesów.