Którz z nas nie lubi cytrusów i jogurtu? Nie dość, że są smaczne to w dodatku zdrowe. Ale.....Nie tylko. Są naturalnymi surowcami przyspieszającymi metabolizm. Zwiększają zużycie energii w organizmie i pomagają wyeliminować niechciane fałdki tłuszczu na udach, brzuchu, pośladkach i....


Cytrusy

Witamina C występująca w pomarańczach lub mandarynkach wspomaga wytwarzanie hormonów mobilizujących metabolizm tłuszczu. Istotne, aby nie usuwać z nich z białej skórki. Znajdują się w niej wartościowe flawonoidy, które wielokrotnie wzmacniają działanie antyutleniaczy. Zjadaj co najmniej trzy owoce lub wypijaj szklankę świeżo wyciśniętego soku każdego dnia, aby uzyskać widoczny efekt.


Jeśli nie masz czasu lub ochoty, czy też po prostu nie pamiętasz o jedzeniu owoców cytrusowych, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Sięgnij po Forever Absorbent C! To unikatowy suplement diety, w którym naturalną witaminę C z flawonoidami, którą pozyskuje się z pomarańczy, wbudowano w matrycę z otrąb owsianych. Niezwykłość tej kompozycji sprowadza się do tego, że błonnik zawarty w płatkach owsianych znacznie ułatwia wchłanianie witaminy C i prawie całkowite jej spożytkowanie przez organizm. Powoduje to, że nazwa Forever Absorbent C jest w pełni uzasadniona. A w celu jeszcze lepszego wykorzystania tego niezwykłego suplementu diety można sięgnąć po miąższ aloesowy.


Jogurt

Najnowsze badania Uniwersytetu Tennessee dowiodły, że osoby, zjadające trzy porcje jogurtu dziennie, w ciągu 12 tygodni straciły 61% więcej tłuszczu niż te, które go nie spożywały. Odpowiedzialny jest za to wapń, stymulujący organizm do spalania tłuszczu.


Rada:

Co najmniej raz w ciągu dnia zjedz jogurt z probiotykami. Zawarte w nim bakterie kwasu mlekowego skutecznie usprawniają proces przemiany materii. Na dodatek swoją codzienną dietę możesz wzbogacić suplementem Forever Probiotic. Zawarte w nim probiotyki pomogą zregenerować właściwą florę bakteryjną żołądka i jelit. Poza tym Forever Probiotic to jedyny na rynku szczep sześciu „dobrych” bakterii, które nie wymagają przechowywania w lodówce. Doskonałe uzupełnienie dla tego suplementu diety stanowi miąższ aloesowy.


aloes forever