Zdrowe rośliny aloesu Forever rosną w zdrowym środowisku. Na obu naszych plantacjach Forever Living Products, w Teksasie i na Dominikanie, wykorzystywane są kozy i owce z wolnego wybiegu do naturalnej kontroli chwastów i jako źródło całkowicie naturalnego nawozu. To sprawia, że uzyskujemy doskonałe uprawy, nie ryzykując przy tym zdrowiem aloesu Forever i przyrody.

Począwszy od posadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, w Forever Living Products troszczymy się o nasze krzewy aloesu Forever tak samo starannie, jak podchodzimy do każdego z naszych z finalnych produktów aloesowych. Nasi rolnicy zrywają aloes Forever ręcznie, traktując go z ogromną pieczą. Liście przetwarzane są w ciągu godzin, tak żebyście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ z aloesu Forever, o nietkniętych pierwotnych właściwościach.

Na plantacjach Forever Living Products rośnie powyżej 50 milionów krzewów aloesu Forever. Biorąc pod uwagę fakt, że dwadzieścia krzewów aloe vera odpowiada jednemu drzewu, to pod względem skuteczności w przemianie CO2 w tlen, aloes Forever oczyszcza Ziemię z dwóch milionów ton dwutlenku węgla w ciągu roku!

Inne firmy chwalą się głośno zrównoważonym rozwojem, żeby wpasować się w trend, natomiast my w Forever Living Products na bieżąco oceniamy swoje działania, aby regularnie się doskonalić, bo wiemy, że tak właśnie być powinno!