Forever Ginkgo Plus – zwiększa dopływ krwi do mózgu, wspiera sprawne krążenie i uelastycznia naczynia krwionośne, dodaje energii, zawiera zioła wspomagające korzystne działanie miłorzębu.


Ginkgo Biloba, legendarny „tonik dla umysłu” o historii sięgającej pięciu tysiącleci, to prawdziwa odżywka wspierająca kreatywność. Forever Ginkgo Plus to unikalne połączenie czterech chińskich roślin. Do głównego składnika, jakim jest wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego, dodaliśmy ekstrakt z grzybów reishi, owoce cytryńca chińskiego oraz kłącze rdestu wielokwiatowego.


O miłorzębie mówi się, że jest to najstarszy gatunek drzewa, jaki przetrwał do naszych czasów. Drzewa te żyją bardzo długo (często ponad 1000 lat) i są wyjątkowo odporne na niekorzystne warunki środowiskowe, takie jak grzyby i insekty. Ginkgo Biloba jest jednym z najpopularniejszych składników suplementów diety w Europie i Ameryce Północnej.


Wyciąg z liści miłorzębu zawiera flawonoidy i terpenoidy, które wzmacniają elastyczność obwodowych naczyń krwionośnych. Działąją także jako antyutleniacze. Ginkgo zwiększa dopływ krwi do mózgu, czemu zawdzięcza nazwę „tonik dla umysłu” oraz „środek pobudzający krążenie”.

Źródło: Forever, Czerwiec 2012

suplementy diety Forever