W Forever Living Products mawia się często, że „nigdy nie poprzestaniemy na gorszym od najlepszego”. Wierzymy bowiem, że jeżeli chce się szczycić najwyższymi z możliwych standardami w branży, warto podnosić poprzeczkę wysoko od samego początku, a zatem począwszy od plantacji aloesu Forever.

Miąższ aloe vera jest podstawowym składnikiem wielu naszych fenomenalnych produktów aloesowych Forever. Z tego powodu przywiązujemy wielką wagę do tego, by używać tylko najlepszego. W celu zachowania pełnej kontroli nad jakością aloe vera, Forever Living Products posiada i nadzoruje w 100% zarówno swoją plantację w dolinie Rio Grande w południowym Teksasie, jak również w Republice Dominikany, gdzie plantacja aloesu Forever zajmuje powierzchnię 6 500 akrów. To największa plantacja aloe vera na kuli ziemskiej!

Sprawując 100% kontrolę nad plantacjami aloesu Forever, w firmie Forever Living Products kontrolowana jest pora sadzenia, wybór roślin, sposoby nawożenia oraz odchwaszczania, pora zbiorów, przetwarzanie, przechowywanie oraz transport.

Kluczowe znaczenie ma to, że kiedy przetworzony miąższ aloe vera dociera do zakładów wytwórczych Forever Living Products, nikt nie musi się zastanawiać nad tym z jakiej jakości źródła pochodzi.

W Forever Living Products zawsze wiadomo, że we wspaniałych produktach jest najlepszy aloe vera na świecie. Skąd? Ponieważ sami go wyhodowaliśmy!