Jesień to pora na zregenerowanie skóry po ciepłym, słonecznym okresie. Walkę z odbarwieniami, przesuszeniem skóry, fotostarzeniem oraz głębszymi niż dotąd zmarszczkami. W jesienno-zimowym okresie naszą uwagę skupiamy na walce z wszelkimi mankamentami, które wystąpiły na naszej skórze po lecie. Pomóc nam mogą w tej walce kosmetyczne produkty aloesowe Forever.


Jesienią wskazane jest przeprowadzanie różnego typu peelingów. W czasie tego zabiegu aplikuje się na skórę peeling, będący produktem złuszczającym. W wyniku tego następuje kontrolowane uszkodzenie tkanek, które po zagojeniu przyczynia się do ich szybkiej regeneracji.

Sięgając po peelingi dobrze jest wybrać Aloe Scrub lub Aloesowy peeling głęboko- oczyszczający Sonya firmy Forever Living Products. Dzięki nim zagwarantujesz swoje skórze zarówno peeling mechaniczny –z użyciem utwardzonych kuleczek olejku jojoba, jak i peeling enzymatyczny, wykonywany przez miąższ aloe vera.


Z peelingami trzeba zachować szczególną ostrożność przy mrozach, ponieważ cera po tym zabiegu staje się wyjątkowo delikatna. Traci ona naturalną ochronę i zachodzi wówczas ryzyko odmrożenia skóry.

Dla pań o bardzo wrażliwej cerze alternatywą jest
Aloesowe Mleczko Oczyszczająco-Złuszczające Aloe Fleur de Jouvence, które przywraca właściwe pH skóry, gwarantując również odpowiedni stopień nawilżenia. Ponad to doskonale oczyści każdy typ cery, łącznie z delikatną okolicą oczu z pozostałości makijażu. Dzięki wysokiemu stężeniu miąższu aloe vera Aloesowe Mleczko Oczyszczająco-Złuszczające Aloe Fleur de Jouvence w delikatny i nieinwazyjny sposób oczyści i zadziała pielęgnacyjnie nawet na bardzo wrażliwą skórę.

Jeśli po lecie pozostały na naszej skórze "pamiątki" w formie przebarwień
to jesień jest najodpowiedniejszą porą na ich wyeliminowanie. Pomoże nam w tym Forever Epiblanc który stanowi wspaniałe połączenie miąższu aloe vera z naturalnymi ekstraktami z roślin, do których zalicza się arbutyna- a zatem ekstrakt z mącznicy lekarskiej, ekstrakt ze szczawiu zachodniego i naturalna witamina E. Ta niezwykła kompozycja wpływa na skórę mocno rozjaśniejąco.

O ile nasze przebarwienia są naprawde mocne wzmocnijmy działanie Forever Epiblanc Kremem R3 Factor, który stanowi wspaniałe połączenie miąższu aloe vera z witaminą A i E, kolagenem, kwasami owocowymi (AHA) oraz ekstraktem z zielonej herbaty. Jesień jest najlepszym okresem na zastosowanie kuracji kwasami pozyskiwanymi z owoców. Alfa-hydroksy kwasy (AHA) w naturalny sposób wspomagają złuścić martwe komórki zrogowaciałego naskórka, tym samym ułatwiają regenerację oraz samooczyszczenie skóry, jednocześnie działają jak skuteczny peeling enzymatyczny. Używając R3 Factor najczęście nie zachodzi już potrzeba stosowania peelingu. Co więcej R3 Factor zawiera kwas glikolowy, stymulujący działanie hydrochinonu, związku zawartego w Forever Epiblanc. Hydrochinon skutecznie likwiduje przyczynę przebarwień.

Jesień to także idealny czas na zastosowanie wypełniaczy z kwasu hialuronowego.

O tej porze zaleca się stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych o gęstszej konsystencji, bardziej tłustych, ochronnych. Mimo tego, w jesienno -zimowe miesiące wydaje nam się, że słońca jest mało, to jednak nadal wywiera ono wpływ na naszą skórę. Dlatego, również w tym okresie, trzeba pamiętać o fotoprotekcji. Aby spełnić wszystkie te wymagania należy sięgnąć po Krem odżywczy na noc Fleur de Jouvence. Kwas hialuronowy, który znajduje się w tym kremie aloe vera Forever w dużym stężeniu, jest suKwas hialuronowybstancją konieczną do zachowania wodnej równowagi, właściwego napięcia oraz elastyczności, a co za tym idzie, młodości skóry. Miąższ aloe vera razem z glicerydami z kiełków pszenicy, rozpuszczalnym kolagen i hydrolizowaną elastyną zatroszczy się o prawidłowe nawilżenie skóry. Wraz z witaminami A, B5, C i E zregeneruje ją, a sam w sobie bardzo skutecznie ochrania przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

Można też sięgnąć po kwas hialuronowy w kapsułkach Forever Living Products. Ten suplementu diety Forever active HA zapewni nam właściwą dawkę kwasu hialuronowego także od środka i to w 100% przyswajalnej postaci!

Jeśli chcemy w pełni zadbać o naszą skórę po lecie podarujmy jej odrobinę luksusu w postaci kilku kropel Serum Alpha-E Factor. Wywiera ono zbawienny wpływ na wszystkie rodzaje skóry. Serum Alpha-E Factor dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych, do których należy witaminy A i E, olejek z nasion ogórecznika lekarskiego bisabolol, miąższ aloesowy jest prawdziwym zbawieniem dla skóry, złaknionej regeneracji, niesamowicie odmładza, przywracając skórze gładkość, świeżość i elastyczność, oraz chroniąc przed wysuszaniem.

aloes Forever