Aloes Forever hodowany jest na plantacjach należących do Forever Living Products w Teksasie i Republice Dominikany. Aloes Forever jest starannie uprawiany i pielęgnowany, dla zagwarantowania jego możliwie jak najwyższej jakości, na którą ogromny wpływ mają również warunki klimatyczne i środowiskowe. Doskonałe proporcje gleby, perfekcyjna temperatura oraz stosowna ilość opadów deszczu sprawiają, że jakość aloesu Forever jest po prostu perfekcyjna!

Plantacja aloesu Forever położona na przepięknej Dominikanie zajmuje powierzchnię 6 500 akrów. Jest to największa na kuli ziemskiej plantacja aloe vera!  Na plantacji Forever Living Products na Dominikanie rośnie ponad 30 milionów krzewów, zaś tygodniowo zbiera się około pół miliona kilogramów aloe vera!

Na plantacjach aloesu Forever zatrudniani są miejscowi rolnicy. W Forever Living Products wspieramy kulturę sukcesu opartego na zaangażowaniu w poprawę życia ludzi, którzy stosują nasze produkty. Zawsze pamiętamy o tych, których pomoc to umożliwia, dlatego oferujemy doskonałe warunki pracy lokalnym farmerom. Ich stała posada, jak również wynagrodzenie są przedmiotem zazdrości okolicznych społeczności.

O aloe vera mawia się często, że to najwspanialszy dar Natury, przez wzgląd na dobroczynne właściwości miąższu aloesowego kryjącego się we wnętrzu liścia tej rośliny. Troskliwa uprawa aloe vera, w najlepszych warunkach klimatycznych daje gwarancję, że otrzymasz możliwie jak najlepszy produkt. Od rośliny, do produktu, dla ciebie!