Aloe Barbadensis Miller. Nazwa trudna, lecz warta zapamiętania. Na terenach pustynnych całego świata występuje blisko 400 gatunków aloe vera. Wszystkie one są dobroczynne na swój sposób, ale wyłącznie jeden od tysięcy lat jest ceniony za niezwykle kojące właściwości…

Aloe Barbadensis Miller. Jest jest jedną z najstarszych rozpoznanych roślin. Zapiski na temat aloesu znaleźć można już na tabliczkach sumeryjskich pochodzących z 2200 r. p.n.e. Cudowny liść aloe vera znany i stosowany był już w czasach starożytnych w Grecji, Egipcie i Imperium Rzymskim.


Aloes od dawien dawna chwalony jest za naturalnie kojące, chłodzące i nawilżające właściwości. Miąższ tej cudownej rośliny znany jest z kojącego wpływu na drobne oparzenia, z dostarczania ulgi podrażnionej skórze oraz nawilżania jej, a także ze wspierania naturalnych właściwości regenerujących skóry.

Nic zatem dziwnego, że w Forever Living Products uznano cudowne właściwości aloe vera na tyle, że ta wspaniała roślina, stała się podstawą produktów aloesowych Forever - aloesem Forever.

Korzystając z nauki, innowacji i zaangażowania zespołu do spraw badań i rozwoju, Forever Living Products angażuje się w ideę dostarczania najlepszego aloe vera bezpośrednio do ciebie. Od rośliny do produktu!