Różnica pomiędzy surowcami czyli miąższem aloe vera, może sięgać nawet do 500% Uzależnione jest to od sposobu, w jaki zbierany jest aloes, od klimatu, pory roku oraz warunków przechowywania. W celu zminimalizowania tych różnic oraz pewności dotyczącej jakości naszego aloe vera, w Forever Living Products liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do wytwórni w ciągu jedynie kilku godzin od zbioru. Dzięki temu troszczymy się o to, byście otrzymali najczystszy, najświeższy miąższ z aloesu Forever, o nienaruszonych pierwotnych właściwościach, tak jak powinno być.

W przypadku badań i przetwórstwa naszego aloesu Forever uprawianego w naturalny sposób, najlepiej sprawdza się bezpośrednia kontrola jakości. Tak jak u najwybitniejszych mistrzów kuchni, tak i u nas na stół trafiają wyłącznie najlepsze składniki. Ultra nowoczesne zakłady umożliwiają nam w Forever Living Products zapieczętowanie świeżości w trakcie kilku godzin od zbioru, dzięki czemu do naszych laboratoriów dostarczany jest najczystszy aloe vera, zachowujący swoje potężne właściwości!


Forever Living Products przywiązuje wielką wagę nie tylko do uprawy najlepszej jakości aloe vera na świecie, ale i z równą dbałością podchodzimy do kwestii szybkiego, skutecznego i przetestowanego transportu. Port Puerto Plato umożliwia nam międzystanowy transport przetworzonego, zapieczętowanego aloesu Forever w sprawnym, nadzorowanym środowisku. To powoduje, że aloe vera dociera do naszych laboratoriów oraz zakładów wytwórczych w niezmienionym stanie.