Jeśli chodzi o zbiory oraz przetwarzanie aloesu Forever, priorytetem naszego kierownictwa naukowego w Forever Living Products jest dbanie o to, aby nasz produkt był najświeższy oraz najskuteczniejszy, jak to tylko możliwe. Według nas, aloes jest wspaniałym darem natury, a nasi naukowcy koncentrują się na jak najpełniejszym wykorzystaniu jego potencjału.

Stale mamy to na uwadze, dlatego nasze specjalne procesy zbiorów i opatentowanej stabilizacji cały czas ewoluują, żeby dać nam pewność, że nasz aloes Forever jest w jak najświeższej formie i zachowuje maksymalną ilość dobrodziejstw.

Po dzień dzisiejszy ręcznie go sadzimy, zbieramy i przetwarzamy, aby zachować jak najwyższy poziom kontroli. Z tego też powodu w Forever Living Products wykorzystujemy kozy i owce do kontroli chwastów, a także są one źródłem naturalnego nawozu. Również dlatego Forever Living Products w 100% sprawuje kontrolę nad plantacjami aloesu Forever.

Dzięki temu wiemy, że począwszy od posadzenia, przez pielęgnację, aż po zbiory, o nasze krzewy aloesu troszczymy się z identyczną starannością, z jaką podchodzimy do wszystkich z naszych finalnych produktów aloesowych.