Kiedy Rex budował wizję dynamiki, z której powstało Forever Living products, jednym z podstawowych aspektów była możliwość dostarczania produktów, w których podstawę stanowi aloes Forever o najwyższej na świecie jakości. Oddanie Rexa idei jakości nigdy nie uległo zmniejszeniu. Właśnie z tego powodu akceptujemy wyłącznie 100% kontrolę nad wszystkimi procesami, od plantacji do finalnego produktu.

Słyszeliście już to przedtem, ale w Forever Living Products „nigdy nie poprzestaniemy na gorszym od najlepszego”. Taka jest prawda. Forever Living Products wymaga wzorcowej jakości na każdym etapie każdego z etapów procesu, aby mieć pewność zbieranego aloe vera. Tak samo starannie pilnujemy, by aloes Forever dotarł do naszych zakładów wytwórczych w idealnym stanie. Liście aloe vera przetwarza się zaledwie w ciągu godzin od zbiorów, by zagwarantować nam, że otrzymujemy najświeższymiąższ z aloesu Forever, o zachowanych pierwotnych właściwościach.

W żadnym momencie nie pracujemy z czymś, co nie stanowi najlepszego materiału wyjściowego na świecie. Jeśli chodzi o produkty finalne, to, możecie mieć pewność, że do ich stworzenia podchodzimy z identyczną troską, najwyższą uwagą i wzorcowymi standardami, jak do każdego starannie pielęgnowanego i zbieranego krzewu aloesu Forever.

W taki sposób działa Forever Living Products– tak funkcjonuje Rex Maughan.